הכדורגל מושבת עד להודעה חדשה, אבל במשרדי הקבוצות הגדולות העבודה עדיין ממשיכה וההכנות לעונה הבאה מתחילות לקבל עדיפות גבוהה יותר ויותר. ריאל מדריד היא לא שונה, ונשיא המועדון פלורנטינו פרס, יחד עם המאמן זינדין זידאן, כבר מתכננים את 2020/21, כשעושה רושם שלא מעט שמות גדולים יעזבו את הבלאנקוס.

שוער

טיבו קורטואה ימשיך כמובן כשוער הראשון, ובקבוצה בודקים את האופציה של החזרת אחד מהמושאלים, אנדריי לונין ולוקה זידאן, כמחליפים. אלפונס אראולה אמור לחזור לפאריס סן ז’רמן אחרי שהגיע למועדון בהשאלה בקיץ כחלק מעסקת קיילור נבאס, אולם יכול מאוד להיות שהלבנים יחתימו אותו בסופו של דבר.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ונחשו מי הכוכב שסיים ראשון בטורניר פיפא

הגנה

למרות השמועות לפיהן טוטנהאם מעוניינת באדר מיליטאו שהגיע רק בקיץ שעבר, נראה שריאל לא תשחרר את הברזילאי מהקבוצה, אבל מי שכן עלול לעזוב סופית הוא אלברו אודריוסולה, שכרגע נמצא בהשאלה בבאיירן מינכן. ההגעה האפשרית של אשרף חכימי מדורטמונד כנראה תחרוץ את גורלו של המגן הספרדי. שמות נוספים בהגנה שעלולים למצוא את עצמם בחוץ הם מרסלו ונאצ’ו, כשהאחרון לא מקבל יותר מדי דקות והראשון גם איבד נתח משמעותי מאז שפרלאן מנדי נכנס לעניינים.

קישור

השם הראשון שככל הנראה ימצא את עצמו מחוץ לקבוצה בקיץ הוא חאמס רודריגס, שבקושי שיחק העונה, והוא עצמו בוודאי יעדיף לעזוב מאשר להתייבש על הספסל, בוודאי אחרי הידיעה שמרטין אודגור ככל הנראה יגיע לקבוצה ויתפוס עוד עמדה. גם לוקה מודריץ’ עלול למצוא את עצמו בחוץ ולמרות שיש לו את הזכות להכריע את עתידו, הלבנים לא יעשו לו בעיות אם ירצה לחפש לעצמו אתגר חדש. 

לוקה מודריץ' (La Liga)לוקה מודריץ' (La Liga)

התקפה

גארת’ בייל לא יהפוך את העניינים לקלים עבור הבלאנקוס בקיץ, והקבוצה תנסה ככל הנראה להיפטר ממנו לכל המרבה במחיר, במה שצפוי להיות סאגה ארוכה ומתמשכת. גם עתידו של לוקה יוביץ’ שלא השתלב בצורה אופטימלית בערפל. מריאנו דיאס אמנם קיבל דקות במשחקים האחרונים ואפילו כבש בקלאסיקו, אבל זידאן לא סומך עליו לפי השמועות בספרד וכבר אמר לו לחפש לעצמו קבוצה. גם ברהים דיאס לא מקבל דקות, ואם המצב לא ישתנה הוא עלול לבקש לעזוב.