משחקים לא פשוטים עומדים בפני ריאל מדריד בתקופה הקרובה, כאשר הבלאנקוס יתמודדו מול מנצ’סטר סיטי ביום רביעי בליגת האלופות ונגד ברצלונה בקלאסיקו ביום ראשון הבא. אבל לפני זה מתמודדים הלבנים נגד לבאנטה הערב (שבת, 22:00), ומנסים לשמור על הפסגה. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, ישודר בערוץ ONE למנויי yes ,HOT סלקום TV ופרטנר TV.

מאמן הלבנים, זינדין זידאן, החליט שלא לעשות הרבה רוטציות בהרכב למרות המשחקים החשובים שלפניו ולהעלות את אחד ההרכבים החזקים ביותר העומדים לרשותו. לראשונה העונה בליגה, איסקו ואדן הזאר פותחים ביחד והשניים ישחקו בשלישייה ההתקפית יחד עם קארים בנזמה. מרסלו פותח בצד שמאל של ההגנה. מי שפעם נוספת מצא את עצמו מחוץ לסגל הוא גארת’ בייל, כשגם רודריגו הברזילאי לא בסגל.

הרכב ריאל מדריד: טיבו קורטואה, דני קרבחאל, רפאל וראן, סרחיו ראמוס, מרסלו, קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’, איסקו, אדן הזאר וקארים בנזמה. 

במסע”ת לקראת המשחק אמר זידאן: “הרצף שיש ללבאנטה במשחקי בית, מראה שזו קבוצה טובה, חייבים להשיג את התוצאה הנדרשת.  כל התמודדות חשובה, לא חושבים משחקים אחרים, כך אנחנו עובדים כאן”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
באחד במרץ - ישראל בוחרת בערוצי ONE!

סרחיו ראמוס והאפשרות שישחק בנבחרת ספרד באולימפיאדת טוקיו 2020: “אם הוא רוצה לייצג את המדינה, אעודד אותו לעשות את זה. זה נחמד מאוד ואם זה אכן ייקרה, אתמוך ברצונות שלו. האם הבלם ישחק נגד לבאנטה? או שכן או שלא, אני לא צריך אותו על הספסל. תמיד רוצה את ראמוס איתי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שבת ב-22:00 ריאל מדריד מתארחת אצל לבאנטה

עוד אמר על המשחק הקרוב ותפקידו בבלאנקוס: “צריכים לתת מאה אחוז בדברים שאנחנו שולטים בהם. אני חי עם הרעיונות שלי וזה תמיד יהיה ככה. הדברים שאני עושה מגיעים מתשוקה. אני נותן הכל בכל יום כאן במחשבה שאני עלול לסיים את דרכי כאן בקרוב”. 

סרחיו ראמוס (רויטרס)סרחיו ראמוס (רויטרס)

האפשרות שראחים סטרלינג יגיע לריאל מדריד: “אני לא יכול לדבר על שחקנים מקבוצות אחרונות, מה שאני כן יכול להגיד – הוא ממש טוב וזה ברור”.

ראחים סטרלינג (רויטרס)ראחים סטרלינג (רויטרס)

בתוך כך, לפי דיווח בספרד קארים בנזמה האריך את חוזהו אצל הקבוצה מהבירה עד 2022. הודעה רשמית מטעם הקבוצה לא יצאה, אך באס נטען כי החוזה שישאיר אותו בקבוצה עד גיל 34 כבר נחתם וייכנס רשמית לתוקף מסיום העונה הנוכחית. חוזהו המקורי של הצרפתי מסתיים ב-2021.  

קאסמירו, קרוס, ראמוס ו-וראן (רויטרס)קאסמירו, קרוס, ראמוס ו-וראן (רויטרס)
קארים בנזמה (רויטרס)קארים בנזמה (רויטרס)