זה הלך קשה, אבל בסיום הערב (שבת) ריאל מדריד עלתה זמנית לפסגת הטבלה אחרי 1:2 על סביליה, בתום הצגה של קאסמירו שכבש צמד נדיר, שהיה הראשון שלו בקבוצה, וסידר שלוש נקודות סופר חשובות לקבוצתו. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, שודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.

קאסמירו התראיין בסיום המשחק ופרגן תחילה ללוקה יוביץ’, שסידר לו את הראשון בעקב פנומנלי: “המסירה של יוביץ’ הייתה מהסרטים”, אמר הברזילאי שהמשיך. “אני גאה בעבודה של כל הקבוצה, שיחקנו מול יריבה חזקה וזה היה מאבק טיפוסי בין שתי הקבוצות. אני מאושר על השערים ועל הניצחון, הראינו שאנחנו טובים יותר גם מהבחינה ההגנתית”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בבישול הערמומי של יוביץ' לקאסמירו

הרוחות סערו מצדה של סביליה בירידה לחדרי ההלבשה, כאשר מאמנה יולן לופטדי זעם כלפי שופט המשחק על השער של לוק דה יונג שנפסל במהלך המחצית הראשונה. “זו בושה”, אמר המאמן שהיה נסער במיוחד לפי התקשורת הספרדית.

לאחר המשחק, גם המנהל המקצועי של האנדלוסים, מונצ’י, רתח: “אם היו פוסלים גם את השער השני של לוק דה יונג, הייתי עולה לכר הדשא ומוריד את השחקנים מהמגרש, אני כועס ועוצר את עצמי”.

מונצ'י (רויטרס)מונצ'י (רויטרס)

זינדין זידאן התייחס לתלונות מצד סביליה: “השופט עשה את מה שהיה צריך לעשות, הייתה גם נגיעת יד של מוניר בשער השני ולא התייחסו לזה. אני לא אכנס לוויכוחים האלו, בסופו של דבר התוצאה מוצדקת”.

על המשחק: “סבלנו במחצית הראשונה, היה חסר לנו הרבה דברים. הגישה הייתה אחרת בחצי השני ואני שמח, היינו אגרסיביים יותר והחלטיים עם הכדור. היינו הרבה יותר טובים. העקב של יוביץ’ היה נפלא. הדבר החשוב ביותר זה הניצחון, במאבקים האלו חייבים להיות מרוכזים תמיד, כי אם לא היריבה תפתיע”.

זינדין זידאן (La Liga)זינדין זידאן (La Liga)

מי שרשמו ציוני דרך משלהם במשחק הם רפאל וראן ומרסלו. הבלם הצרפתי השלים 300 משחקים במדי הקבוצה הלבנה בליגה, בעוד המגן הברזילאי הוותיק רשם את הופעות ה-350 בקבוצה בלה ליגה.