על אף שהגיע רק הקיץ לריאל מדריד, שמועות מעט מוזרות החלו לצוץ בנוגע לעתידו של לוקה יוביץ’ בבלאנקוס כשנטען כי כבר יש מחשבות למכור אותו. בריאיון שהעניק היום (שלישי) הסרבי במולדתו, התייחס לנושא שמעט מעיב על הצטרפותו לקבוצת הפאר הספרדית.

“הסיפורים הללו גרמו לי לצחוק”, טען יוביץ’ על אותן שמועות. “התקשורת תמיד אוהבת להתעסק בסיפורים כאלו, אותי זה די הצחיק. התרגלתי כבר לשמועות כאלו ואחרות מאז שהתחלתי את הקריירה המקצוענית שלי, כבר הבנתי את זה שיהיו שמועות כאלו, הזמן יגיד אם כל מה שנאמר היה נכון”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פותחת בכל הכח: ריאל מנצחת את סלטה

התאקלמותו בקבוצה: “המאמן זינדין זידאן מאמין בי והדעה שלו לא השתנתה במהלך הזמן שאנחנו עובדים ביחד. אני לומד ממנו בכל יום עוד משהו חדש, אני מאוד מסופק, בגלל שהוא כמאמן וכשחקן אחד הגדולים בעולם. אני מוכן לעשות את המקסימום ולהציע את כל מה שיש לי. אני לא מצפה לקבל את כל הדקות מיידית, אבל אגיע למטרות שלי עם עבודה קשה ודבקות במשימה”.

על קארים בנזמה: “הוא חלוץ מאוד מעניין. יש לו כל כך הרבה יותר ניסיון ממני ואני מנסה ללמוד ממנו כמה שיותר. הדבר הטוב ביותר בכדורגל הוא שאתה יכול ללמוד מהמבוגרים ממך וכשחקן צעיר לשאוב מהם ידע. כל השחקנים פה קיבלו אותי בצורה יוצאת מן הכלל, אני מסתדר עם כולם היטב. אנחנו תמיד צוחקים ונהנים בחדר ההלבשה”.

זכייה בתארים: “יש לנו תקופת הכנה והיכרות, הציפיות של ריאל מדריד הן תמיד זכיה באליפות ובתארים הנוספים, הזמן שבו נראה את היכולת שלנו ומה שאנחנו באמת שווים עוד יגיע”.