המחזור השישי של הליגה הספרדית, מחזור אמצע השבוע, הגיע לסיומו, ורגע לפני שהמחזור השביעי יוצא לדרך, אנחנו ממשיכים במעקב הצמוד שלנו ביחד עם אפליקציית ליגת החלומות הרשמית של הליגה הספרדית - LaLiga Fantasy ONE, אפליקציית הפנטזי המתקדמת ביותר בעולם, בעונה בסיומה מחכים לכם פרסים מפנקים במיוחד.

בכל שבוע, אנחנו נסכם עבורכם את מחזור הפנטזי האחרון, עם השחקן המצטיין, ההרכב הבולט, וגם ההרכב ה”רווחי” ביותר (השחקנים שקיבלו הכי הרבה נקודות ביחס למחיר שלהם בשוק ההעברות). בנוסף, נעקוב מקרוב אחרי ליגת השדרים והפרשנים של ערוץ ONE בסיומו של כל המחזור.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אולפן הפנטזי: השחקנים שאתם חייבים להחתים

המצטיין של המחזור: מיקל אויארסבאל לוהט

ריאל סוסיאדד הופכת להיות אחת הקבוצות הכי מלהיבות העונה בספרד, ועיקר הדברים אמורים לגבי החלוץ שלה, מיקל אויארסבאל, שהפציץ 21 נקודות במחזור האחרון בזכות צמד נגד אלאבס, וחברו לקבוצה מרטין אודגור, עם 12 נקודות, כולל בישול אחד בלתי נשכח.

מיקל אויארסבאל, מצטיין המחזור (צילום מסך)מיקל אויארסבאל, מצטיין המחזור (צילום מסך)

יחד איתם אפשר למצוא שוב את סנטי קאסורלה הבלתי נגמר של ויאריאל עם 13 נקודות. הקשר הוותיק סיים כבר ארבעה מחזורים העונה עם 10 נקודות ומעלה, ומסתמן כמנייה בטוחה.

ההרכב המצטיין

בנוסף לאויארסבאל, אודגור וקאסורלה, נוכל למצוא את חואקין הוותיק והנפלא של בטיס, עם מחזור נהדר של 15 נקודות, הפעם הראשונה שהוא הגיע למספר דו ספרתי של נקודות העונה. בחוליית ההתקפה, לורן מורון מבטיס הצטיין עם 13 נקודות בזכות צמד שערים נהדר, ובשער, יאן אובלק מאתלטיקו מדריד, שיודע שבמחזור הקרוב מחכה לו מבחן גדול הרבה יותר, נגד ריאל מדריד.

הרכב מצטיין בפנטזי במחזור השישי (צילום מסך)הרכב מצטיין בפנטזי במחזור השישי (צילום מסך)

בהרכב השחקנים הרווחים, לא פחות משלושה שחקני ריאל סוסיאדד, כשבולט מעל כולם דייגו יורנטה, הבלם שהרוויח תשע נקודות. המצטיין של ההרכב המשתלם ביותר, הוא החלוץ הרנאני מלבאנטה, שאחרי חמישה מחזורים בהם כמעט ולא סיפק נקודות (3 נקודות בכל המחזורים גם יחד), העניק למי שהאמין בו 10 נקודות פנטזי.

ההרכב המשתלם של הפנטזי (צילום מסך)ההרכב המשתלם של הפנטזי (צילום מסך)

ליגת השדרים של ONE

כאמור, בכל שבוע נעקוב מקרוב אחר האנשים שמכירים טוב יותר מכולם את הליגה הספרדית, השדרים והפרשנים שלנו בערוץ, ונראה מי מהם הוא באמת המומחה הגדול ביותר לליגה הספרדית.

מצטיין השבוע שלנו הוא יורם ארבל, השדר האגדי נהנה ממחזור של 58 נקודות, עם הרכב שכולל את ז'ואן ז'ורדן, דייגו יורנטה, ובורחה איגלסיאס, שהובילו אותו למקום הראשון במחזור הזה. 

את הטבלה השבועית ממשיך להוביל הפרשן עמית לוינטל, למרות מחזור חלש יחסית של 39 נקודות. לזכותו של לוינטל 336 נקודות בטבלה הכללית, והוא מוביל על פני יורם ארבל, שעקף בזכות המחזור המוצלח שלו את שמוליק מזרחי.

טבלת ליגת השדרים מחזור שישי (צילום מסך)טבלת ליגת השדרים מחזור שישי (צילום מסך)