אחת השמועות המסקרנות מהתקופה האחרונה בנוגע לחלון ההעברות היא אפשרות החיבור מחדש בין מרסלו לכריסטיאנו רונאלדו ביובנטוס, אך היום (שישי) הברזילאי הכחיש כל קשר למעבר הזה, כששוחח עם פאביו קנבארו בשידור חי באינסטגרם. מעבר לכך, דיבר על הדור הבא של הבלאנקוס, והתייחס לרוברטו קרלוס, אותו הוא מעריץ.

“אני לא רוצה לעזוב את ריאל מדריד ואני חושב שריאל מדריד לא רוצה לעזוב אותי”, אמר מרסלו בצורה ברורה והמשיך. “מאז שהגעתי לפה עם משפחתי, יש לי כאן סיפור יוצא מן הכלל. אני לא יודע אם יובנטוס באמת אוהבת אותי. שמעתי כבר לפני שנתיים מהתקשורת שחתמתי שם, אנשים ממציאים הרבה דברים, אבל זה נחמד לדעת שכמה אוהדים של יובנטוס אהבו את הסיטואציה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הבלתי נשכחים: אולי הקלאסיקו הגדול ביותר

חבריו הצעירים לקבוצה, ויניסיוס ורודריגו: “ויניסיוס הוא התפוצצות של כישרון. יש לו דריבל נפלא, הוא מהיר והכדור דבוק לו לרגל. הוא מזכיר לי את רוביניו, רק הרבה יותר מהיר. רודריגו תמיד רגוע, זה מרגיש כאילו הוא משחק פה כבר 10 שנים, הוא חכם”. לאחר מכן הוסיף בהומור: “אני תמיד אומר לשניהם ‘אל תדאגו, זמנכם יגיע, עכשיו תמסרו את הכדור לבנזמה שיבקיע שערים”.

רוברטו קרלוס: “תמיד כשאני מדבר איתו אני עדיין נהיה לחוץ. הוא המודל לחיקוי שלי. מאז שהתחלתי לשחק כדורגל, תמיד שמתי אליו לב ולמדתי ממנו, בעיקר איך אני יכול לעלות להתקפה ולרדת כל הזמן”.

מרסלו (La Liga)מרסלו (La Liga)