יעד חדש לסרחיו רגילון. המגן הימני שהצטיין בעונה החולפת בסביליה כמושאל מריאל מדריד לא יחזור לבלאנקוס גם העונה, כאשר היום (רביעי) העיתונאי האיטלקי פבריציו רומאנו דיווח שטוטנהאם היא זו שתחתים אותו, לאחר שהתרנגולים ניצחו במרוץ על שרותיו את מנצ’סטר יונייטד.

הבלאנקוס והלונדונים הגיעו לסיכום תמורת המגן הספרדי, שיצטרף לקבוצה של ז’וזה מוריניו תמורת 30 מיליון אירו. השחקן עצמו גם כן סיכם את תנאיו בקבוצתו החדשה וההכרזה הרשמית על כך תצא בקרוב, כשלפי רומאנו כל מה שנשאר זה שהצדדים יחתמו כעת על החוזה ויהפכו את זה לרשמי.

מה שהכריע את הכף מבחינתה של ריאל מדריד זה שטוטנהאם הסכימה לאפשרות של הכללת סעיף קנייה חוזרת בעתיד, דבר שיוזיל עלויות לאלופת ספרד במקרה והיא תרצה להשיב אותו למועדון. מנצ’סטר יונייטד לא הסכימה להכליל סעיף שכזה וזה מה שיצר את עיקר הבעיות במשא ומתן עם הקבוצה של זינדין זידאן.  

אגב, באנגליה הגדילו לעשות ומצאו אולי את אחת הסיבות המכריעות בבחירה של רגילון בטוטנהאם. כשהשחקן היה בן 15, באקדמיה של ריאל, אחד מהציוצים הראשונים שלו בטוויטר (הצטרף ב-2011 לרשת החברתית) היה שתי מילים “ז’וזה מוריניו”, מי שאימן אז את ריאל מדריד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מצעד השמועות והעברות השבועי באירופה