אחד השמות שעלו בכל הימים מאז פתיחת חלון ההעברות של ינואר הוא שמו של אדינסון קבאני. החלוץ של פאריס סן ז’רמן קושר ללא מעט מועדונים אחרי שלא קיבל מספיק קרדיט מאז הגעת מאורו איקרדי לקבוצה, אבל אחרי הראיון שקיים היום (רביעי) אביו בספרד, נראה שהכיוון והרצונות של השחקן ומשפחתו די ברורים.

“הבן שלי רוצה לעזוב לאתלטיקו מדריד משום שהוא רוצה לשחק. אני אשמח אם הוא יעבור לשם, דייגו סימאונה רוצה אותו כבר עכשיו בינואר. מצד שני, גם תומאס טוכל אמר שהוא צריך אותו על מנת להתחרות חזק בליגת האלופות”, שיתף אביו של אדינסון, לואיס, שמרבה להתראיין ונחשב לבעל תפקיד חשוב בקריירה של החלוץ.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו ב-5 שערי המחזור ה-20 בליגה הספרדית

עוד הוסיף על האפשרות שבנו יעזוב את פאריס סן ז’רמן: “הקבוצה לא רוצה שהוא יעבור לאתלטיקו, גם אם יש הסכמות איתם. בכל זאת, אני חושב שיש סיכוי גבוה שהוא יהיה שם וגם אם לא, האופציה הזו תהיה על הפרק גם בקיץ”.

קבוצות אחרות שהתעניינו: “יש מלא מועדונים אחרים שרוצים אותו בקבוצה שלהם אבל כשאתה נותן מילה לקבוצה מסוימת, אתה צריך לעמוד בה. אם זה יהיה אפשרי ואתלטיקו תמשיך לרצות אותו, הוא יחתום שם לדעת. הוא משחק בממוצע שש דקות, בפ.ס.ז’ לא מתייחסים אליו כראוי”. 

אדינסון קבאני. יעזוב לספרד? (רויטרס)אדינסון קבאני. יעזוב לספרד? (רויטרס)