עם יתרון נאה של 0:2 מהוונדה מטרופוליטנו, אתלטיקו מדריד חלמה על רבע גמר ליגת האלופות, אך הערב (שלישי) היא ספגה מהלומה כואבת כשנכנעה לתצוגת ענק של מלך המפעל, כריסטיאנו רונאלדו, ששוב חגג בענק מולה (21 שערים בתקופת דייגו סימאונה) הפעם עם שלושער גדול.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
המניה של יובנטוס מתפוצצת יום אחרי המשחק

אנטואן גריזמן סיפר בסיום: “לא הצלחנו להיכנס למשחק ולשחק את הכדורגל שלנו, בחרנו את היום הכי גרוע שיש לפשל. כולם מיואשים ושיחקו זוועה, אני הראשון, אני מרגיש אשם כי לא נכנסתי למשחק כמו שהיה במשחק הראשון. ההפסד הזה הוא תוצאה של הרבה סיבות, אבל הם היו עדיפים בכל פרמטר, כמו שאנחנו היינו במשחק הראשון. כואב להפסיד ככה”.

דייגו סימאונה (רויטרס)דייגו סימאונה (רויטרס)

היכולת: “זה לא היה היום שלנו, אני זוכר את המשחק מול באיירן מינכן, אבל שם ידענו במחצית איך לשפר דברים והפעם זה פשוט לא קרה. אפילו המשפחה שלי לא יודעת מה להגיד כדי לנחם אותי וגם אני לא יודע מה להגיד להם”.

על כריסטיאנו רונאלדו: “הוא עושה דברים שכולם צריכים ללמוד, הוא פשוט שחקן נהדר. במשחק הראשון הוא לא הצליח להגיע למצבים, אבל הפעם היו לו שלושה והוא הצליח להפוך אותם לשלושה שערים”. 

כריסטיאנו רונאלדו חוגג את השלישי (רויטרס)כריסטיאנו רונאלדו חוגג את השלישי (רויטרס)

דייגו גודין התייחס בסיום להדחה הכואבת ואמר: “לא הצלחנו למצוא דרך לפגוע בהם, עשינו הגנה, אבל הם הצליחו להבקיע. לא היו לנו תשובות התקפיות כדי למצוא את השער שהיינו צריכים כדי לעלות. היכולת של יובנטוס? אנחנו לא מופתעים בכלל, ידענו שיהיה משחק קשה מול יריבה קשה מאוד. הם עשו הגנה טובה ותקפו בצורה נהדרת. הם שיחקו בצורה יותר חכמה מאיתנו”.

מריו מנדזוקיץ' מול דייגו גודין (רויטרס)מריו מנדזוקיץ' מול דייגו גודין (רויטרס)

מסר לאוהדים: “אנחנו הולכים להמשיך ולתת את כולנו עד סוף העונה, אנחנו סובלים מאוד וההפסד הזה כואב לנו יותר מכל אחד אחר. אנחנו מצטערים על זה מאוד, זה היה מה שכל כך רצינו, אנחנו צריכים לנסות ולהתעודד עכשיו וחייבים להמשיך ולהילחם עד הסוף כמו תמיד”.