ריאל מדריד יצאה לדרך חדשה-ישנה, עם מינויו של קרלו אנצ’לוטי לעמדת המאמן, 7 שנים לאחר שהוביל את המועדון לזכייה העשירית והבלתי נשכחת בליגת האלופות. היום (שישי) נחשף ב’אס’ הספרדי כי אינטר הייתה זו שרצתה בשירותיו עוד לפני הטלפון שקיבל מפלורנטינו פרס.

לפי הדיווח, רגע אחרי העזיבה של אנטוניו קונטה, אינטר פנתה לאנצ’לוטי על מנת שיגיע למועדון, אבל הוא בחר לוותר בשל עברו ביריבה העירונית מילאן. ב-2016 אמר המאמן: “לעולם לא אאמן את ברצלונה או אינטר”, ועמד במילתו.

בתוך כך, אחד מצעדיו הראשונים של אנצ’לוטי בריאל הוא לקצר את החופשה לשחקנים, שאמורים היו לחזור לפעילות ב-12 ביולי אך האיטלקי הקדים את החזרה לאימונים ל-5 ביולי. בנוסף, עתיד המאמן להיפגש עם סרחיו ראמוס לאחר שהוא השחקן היחיד במועדון שלא הסכים לקצץ 10 אחוז משכרו, כל זאת כשעתידו עדיין לא ברור בקבוצה.

גארת' בייל וקרלו אנצ'לוטי (רויטרס)גארת' בייל וקרלו אנצ'לוטי (רויטרס)

אחד מהשחקנים שעשויים לעזוב את ריאל בקיץ, גארת’ בייל, התייחס למאמנו: “יש לנו עבר נהדר ביחד. הוא מאמן נהדר ואנחנו מסתדרים מצויין, אבל כרגע אני מתרכז ביורו. אחריו נקיים שיחות על עתידי במועדון”.

במקביל, מתעצב הצוות סביב אנצ’לוטי. הבלאנקוס הודיעו רשמית על מינויו של אנטוניו פינטוס לתפקיד מאמן הכושר. פינטוס, בעונה האחרונה באינטר, ינסה לעזור לקבוצה ולהקטין את כמות הפציעות ממנה סבלה בעונה האחרונה. בספרד דיווחו שאנדרס פארדו, הסקאוט הראשי של ויאריאל שזכתה בעונה האחרונה בליגה האירופית, צפוי להצטרף גם הוא ללבנים.

המאמן מנסה לגבש את הסגל לעונה הבאה וקרוב לקבלת החלטות בסוגית המושאלים. דני סבאיוס ומרטין אודגור, בעונה האחרונה בארסנל, צפויים לחזור. בורחה מיוריאל ורנייר ז’סוס, ששיחקו ברומא ובורוסיה דורטמונד בהתאמה, כנראה ימשיכו בקבוצותיהם.

היכן ישחק יוסף א-נאסירי בעונה הבאה?