בשעה טובה ואחרי המתנה ממושכת, גם הליגה הספרדית תפתח את שעריה. לה ליגה תשוב לפעילות ב-11 ביוני ולקראת המשחקים וכמובן המשך מאבק האליפות המותח, נשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרס, פנה לאוהדים במכתב רגע לפני החזרה לשגרה.

פרס למעשה הודיע לקהל כי בעלי המנויים יזכו לפיצוי על כך שהמשך העונה תשוחק בדלתיים סגורות, וטען כי בימים הקרובים ידונו באפשרויות שונות לפיצוי האוהדים. כמו כן, אישר הנשיא של הבלאנקוס כי הקבוצה תשחק עד לתום העונה במתחם ולדבבאס, לאור השיפוצים בסנטיאגו ברנבאו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האם ריאל צריכה להשאיר את בייל?

פרס אמר בין היתר: “קודם כל, מועדון ריאל מדריד שולח תמיכה וסולידריות לכולם, לכל מי שנפגע מנגיף הקורונה ובמיוחד למשפחות שאיבדו את יקירהם. אנחנו חוזרים לאט לאט לשגרת חיים נורמלית, יש עדיין דרך ארוכה לעבור וכולנו צריכים להיות קשובים לכל ההנחיות.

“בתקופת הזמן הזו המשכנו לפעול כדי למזער ככל האפשר את הנזקים הכלכליים הרבים בעקבות המגפה, אני רוצה לציין לטובה את המאמץ הקולקטיבי של השחקנים, מאמנים, מנהלים ועובדי המועדון שוויתרו על חלק משכרם לטובת העניין הזה. מודה להם על נדיבותיו.

פלורנטינו פרס (רויטרס)פלורנטינו פרס (רויטרס)

“ההחלטה לשחק באצטדיון אלפרדו די סטפאנו (מתחם האימונים ולדבבאס) תאפשר לשיפוצים בברנבאו להתקיים כסדרם. אנשים רבים עומלים כדי שהכול יהיה מוכן לפי התוכניות. אני מאחל לכולם בריאות איתנה ומחכים לראות את כולכם”, סיכם פלורנטינו.