קיליאן אמבפה ממשיך לפזר ציטוטים לכל עבר. רק לאחרונה פרגן הצרפתי לזינדין זידאן (“הוא היה האליל שלי”) וגם לכריסטיאנו רונאלדו, והיום (רביעי) דיבר מי שנחשב בעיני רבים כשחקן שיירש את הפורטוגלי ומסי בטופ הכדורגל, על המשך הקריירה שלו ומדוע מעדיף לקבל השראה מ-CR7 ולא מהפרעוש?

בראיון ל-”גאזטה דלו ספורט” האיטלקי סיפר אמבפה: “עבורי זה מאוחר מדי לעשות קריירה כמו של מסי, בשביל זה הייתי אמור להישאר במונאקו לאורך כל הקריירה שלי. מבלי לקחת דבר ממסי כמובן, אני מעדיף לקבל השראה מהקריירה של רונאלדו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אל תפספסו בפנטזי את שחקני הגנה האלה

הצרפתי המשיך לחלק שבחים כלפי הפורטוגלי: “יובנטוס קבוצה חזקה מאוד אבל תמיד היה חסר לה משהו כדי לזכות בליגת האלופות, עכשיו יש לה כי רונאלדו אצלה. הוא שחקן שגורם למועדון לזכות בתארים, יובנטוס פייבוריטית לזכייה בליגת האלופות עכשיו”.

אמבפה נשאל גם באשר לחבריו לחדר ההלבשה בפאריס סן ז’רמן: “ניימאר הוא שחקן נהדר ויש בנינו קשר טוב גם מחוץ למגרש, הוא עבר תקופה לא פשוטה אבל הוא מגלה יכולת נהדרת וזו בשורה חיובית לאוהדי פ.ס.ז’ וגם לאוהבי הכדורגל”.

קיליאן אמבפה חוגג עם ניימאר (רויטרס)קיליאן אמבפה חוגג עם ניימאר (רויטרס)

השתלבותו של מאורו איקרדי: “הוא אחד החלוצים הטובים בעולם, הוא צנוע ונחוש לעזור לקבוצה. סגנונות המשחק שלנו משלימים. מרקו וראטי? הוא פנומן, הוא עושה דברים נפלאים בקישור ועוזר לקבוצה”.