סופו של עידן בהפועל גליל עליון. במועדון הצפוני נפרדים מקפטן הקבוצה בשנתיים האחרונות, גוני יזרעאלי, שעוזב לטובת אתגר חדש בקריירה, כאשר ל-ONE נודע כי הוא עשוי לשוב לליגת ווינר סל.

יזרעאלי בן ה-35 הגיע לגליל כאחד הישראלים המעוטרים ביותר בשני העשורים האחרונים עם שתי אליפויות ליגת העל (בשתי קבוצות שונות), והצעיד את הקבוצה לפסגה הגבוהה ביותר שלה מאז הוקמה מחדש בגליל - גמר הפלייאוף של הליגה הלאומית. 

גוני יזרעאלי (עמרי שטיין)גוני יזרעאלי (עמרי שטיין)

בעונה זו, עד פגרת הקורונה, קלע הגארד הוותיק 11 נקודות, מסר 7.7 אסיסטים וקטף 4.5 ריבאונדים בממוצע, ב-28 הופעות. בעונתו השניה תרם גוני 13 נקודות, 9.6 אסיסטים וקטף 4.4 ריבאונדים בממוצע, עם מדד של 17.8.

מהמועדון נמסר: "תרומתו של גוני לקבוצה לא נשארה רק על הפרקט - גוני תרם רבות מבחינת המנהיגות, מבחינה טקטית ומבחינת הרוח של הקבוצה. גוני תמיד עלה עם רעב גדול לנצח ולהפוך את חבריו לטובים יותר. השחקנים הצעירים של הקבוצה זכו לשחק לצד גוני וללמוד ממנו בכל האספקטים של המשחק". 

גוני יזרעאלי (עמרי שטיין)גוני יזרעאלי (עמרי שטיין)

עוד הוסיפו: "ננצור את כל הרגעים הגדולים של גוני בקבוצה - סלי קלאץ', אסיסטים מרהיבים וזינוקים על הפרקט. מודים לך גוני על שתי העונות ועל כל מה שנתת למען הפועל גליל עליון”.