הליגות ברחבי העולם ממשיכות להידחות ולהתבטל בזו אחר זו ובינתיים הכדורסל הטורקי ממשיך להיות משוחק מאחורי דלתיים סגורות, כאשר עלי מוחמד (פנרבחצ׳ה) כבר צייץ בנושא, כמו גם שיין לארקין כוכב אנדולו אפס שכתב פוסט בנושא אותו הוא העלה לטוויטר.

הפוסט של שיין לארקין: ״אין לי שום כוונה לזלזל בשום דרך שהיא במקבלי ההחלטות האחראים על ניהול מגיפת וירוס הקורונה, אבל אני לא מבין מדוע הליגה הטורקית ממשיכה לשחק כשכל הליגות האחרות בעולם הוקפאו או בוטלו. אני מבין שלשחק משחקים מאחורי דלתיים סגורות הופך את הדברים לבטיחותיים יותר במידת מה, אבל זה לא בטוח מספיק”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האם זלאטן משחק עם אוזניה סודית?

“כשחקן כדורסל, אין דבר שאנחנו נהנים ממנו יותר מלשחק משחקים ולהתחרות אחד נגד השני, אבל כרגע כשהווירוס ממשיך להתפשט יותר יותר הסיכון גדול יותר משהיה בעבר, לכן לשחק את המשחקים הללו פשוט לא שווה את זה. זוהי דעתי שלי ואני בטוח שהרבה שחקנים אחרים מרגישים בדיוק את אותו הדבר, אני רוצה שהבטיחות של כולם תהיה בעדיפות עליונה ואני מאמין שביטול הליגה או הקפאתה עד שתהיה לנו שליטה טובה יותר או הבנה טובה יותר של הווירוס היא הדבר הטוב ביותר”.

עלי מוחמד (בובי דיקסון) בעצמו אמר: ״אז בעיקרון כל ליגות הכדורסל שבעולם עצרו את הליגות שלהן, אבל הליגה הטורקית מסרבת לעשות כן? הנכס הכי חשוב שלנו הוא הבריאות. עשו את הדבר הנכון, הסיכון לא שווה את זה״.