אחרי פגרה של מספר שבועות בעקבות סגר הקורונה, מגזין הספורט לצעירים ZONE של ONE בשיתוף התאחדות הספורט לבתי ספר חוזר עם הפרק הרביעי של העונה (הפרקים משודרים לראשונה בכל שבוע בימי שלישי בשעה 16:00).

והפעם בפרק: חדשות הספורטאים הצעירים בעולם כאשר אחד מהבולטים שבהם השבוע היה פרנסיסקו טרינקאו, שתוך מספר ימים כבש שער ראשון בקבוצה (שער ניצחון חשוב מול בטיס) והוסיף עוד צמד שערים מול אלאבס. בגזרה המקומית התרשמנו מהנתונים של הכדורסלנית בת ה-19 דניאל קארש שקלעה 18 נקודות מול בנות הרצליה – אותה קארש שזכתה פעמיים באליפות ליגת התיכונים שלנו.

שופט הכדורסל הבינלאומי דודי רומנו חזר אלינו לפרק שני במסגרת הפינה Sport School והפעם לימד אותנו את כל החוקים אשר קשורים בזמני הכדורסל.

מי שהתארח בראיון הזום השבועי ב-Team Talk הוא לא אחר מכדורגלן העבר גילי ורמוט, שחשף בין השאר את השאיפות אותן לא הצליח להגשים בפרק האירופי שלו.

צפו בפרק של ZONE - מגזין הספורט לצעירים

בסגל הזהב הכרנו את התאומים בני ה-15 מבת-ים רון וניר לאופר אשר משתפים פעולה בצורה נהדרת כצמד בכדורעף חופים ואף משתייכים לפרוייקט האקדמיה לכדורעף חופים בווינגייט.

שחקני הכודרגל של תיכון עירוני ב’ ע”ש רבין ממודיעין היו אלו שניסו הפעם את אתגר ה-11 בשורה ובפינת ה-TikTOk נחשפנו ליכולות הריקוד של כוכב באיירן מינכן, רוברט לבנדובסקי.

חשוב לציין כי התוכניות המלאות וכן הפינות בתוכנית תהיינה זמינות לכם גם בכל הכלים הדיגיטליים של ONE וכמובן ברשתות החברתיות של התאחדות הספורט לבתי ספר: עמוד ה-YouTube הרשמי, עמוד הפייסבוק הרשמי ועמוד האינסטגרם הרשמי