ועדת הנשים של איגוד הכדורסל קיבלה היום את המלצות האגף המקצועי. הוחלט כי טל נתן ראש האגף, יאמן את נבחרת העתודה באליפות אירופה דרג ב’ שתתקיים בארץ בפעם השנייה בשלוש שנים. עוזריו יהיו נעמי קולדני ועומרי צירלין. המשחקים יתקיימו בארץ כאמור בין התאריכים 8-16 באוגוסט והנבחרת שלנו הוגרלה לבית עם בריטניה, פורטוגל ואיסלנד.

את נבחרת הנערות ימשיך להוביל הצוות שעלה ב-2018 לדרג א' והצליח להשאיר אותה בדרג הבכיר בשנה שעברה – רועי לזר המאמן הראשי וטלי נוי עוזרת מאמנת. הנבחרת שלנו הוגרלה לבית עם איטליה, ליטא והונגריה באליפות שתתקיים בהירקליון יוון. את הנבחרת עד גיל 14, ימשיכו לאמן קורי קאר יחד עם מילה ניקוליץ', שחקנית העבר הגדולה ואיתם רן ויינגרטן.

קורי קאר (בנות הרצליה)קורי קאר (בנות הרצליה)

הוועדה המקצועית נשים, אישרה תכנית עבודה מהפכנית לנבחרת הנשים של ישראל אותה הכין המאמן הלאומי אלי רבי יחד עם האגף המקצועי נשים באיגוד. לפי התכנית, שחקניות הסגל המורחב של נבחרת ישראל, יהיו תחת טיפולו ופיקוחו של רבי והצוות שאיתו, כולל מאמן הכושר רגב פנאן, לאורך השנה כולה.

במהלך עונת המשחקים פנאן יחד עם התזונאית רפקת אריאלי, יפקחו את הצד הגופני של השחקניות ולאורך הפגרה כולה, רבי והצוות שלו יעבירו אימוני כדורסל במטרה להכשיר את הנבחרת לעתיד הקרוב והרחוק וזאת לאור פרישתן של מרבית השחקניות המובילות בנבחרת בשנים האחרונות והצערת הנבחרת באופן קיצוני.

בנושא אחר, נקבעו משחקי חצי גמר גביע המדינה ווינר סל לנשים. מכבי אשדוד תפגוש את מכבי חיפה ואליצור רמלה תשחק מול מכבי רמת גן. המשחקים יתקיימו ביום שני 16.3, בבית מכבי ראשל"צ ומשחק הגמר שלושה ימים מאוחר יותר.