בהפועל באר שבע סיימו אמש (שבת) משחק לא טוב שלהם בהפסד 103:90 להפועל חולון בשמינית גמר גביע המדינה, אבל שני אירועים שייזכרו מהמשחק הזה הם דווקא פארסת השעונים שלא עבדו והביאה לדחייה של המשחק, וכן תגרת הענק שפרצה ביציע הפועל חולון ובו היו מעורבים לטענת המשטרה והקבוצה הביתית דווקא האוהדים של קבוצת הכדורגל של הפועל ב"ש.

בב"ש אמרו ל-ONE: "חיות החבר'ה האלה של הכדורגל. למה זה קרה? כי יש יריבות של 15 שנה עם אוהדי חולון, אז שכמעט עלינו ליגה ומאז יש מורשת כזו. גם במשחק של חולון הם תקפו את ארגון האוהדים ב"ש. היו צריכים לצאת עם יס"מ. למיטב הבנתי היו איומים כל השבוע האחרון. רצו על האוהדים של חולון כמה אוהדים עד שהמשטרה הגיעה להפריד".

רמי הדר (מרטין גוטדאמק)רמי הדר (מרטין גוטדאמק)

פארסת השעונים: "זה קרה ולא בפעם הראשונה, אבל זה לא האחריות של הקבוצה הביתית שזה קרה. האחריות על כל השעונים באולם שייכת לחברת 'כיוונים'. אני לא יודע בדיוק למה וכמה, אבל עובדתית זה לא קרה בפעם הראשונה. בוודאי שזה יעשה לנו בעיות, בפעם שעברה זה לא היה ככה כי שמו שעונים חלופיים והמשחק הסתדר מהר, השופטים אבל היו צריכים לקבל החלטה יותר מהירה".

ההגנה החלשה מפתיחת העונה: "אנחנו מחפשים את הפתרונות, לא מחפשים בהכרח איזה שחקן כזה או אחר, אבל פתרון. ספנסר ווייס פצוע ושיחק עם משככי כאבים וגב כואב, עדי כהן סבן חזרה לו הפציעה והוא לא משחק הרבה זמן והסגל הישראלי שלנו קצר. אנחנו עוד לא יודעים מתי ווטסון חוזר או לא חוזר, צריכים לחשוב מה הפתרונות".

שעון ה-24 התקול (מרטין גוטדאמק)שעון ה-24 התקול (מרטין גוטדאמק)

והיה גם צד מנצח. בחולון ממשיכים את המומנטום החיובי שהם נמצאים בו מתחילת העונה וגם בליגת ווינר סל דברים מתחילים להסתדר אחרי שבזירה האירופית הקבוצה כבר השיגה שלושה ניצחונות ברציפות. מי ששוב נמצא במוקד הוא מרקוס פוסטר שהצטיין פעם נוספת עבור הקבוצה שקלע 29 נקודות והיה כהרגלו אקטיבי מאוד. גם טרוי קאופיין היה במיטבו והציג את משחקו הטוב ביותר מאז שהגיע.

"התקפית, כשאנחנו בזון קשה מאוד לעצור אותנו. מרקוס וטרוי הם שחקנים שיודעים מה לעשות עם הכדור כשהוא ביד שלהם. יש לנו פוטנציאל להגיע כל משחק לכמות נקודות כזו, תמיד יהיה מי שייקח זריקה. באופן כללי יש ממה להיות מרוצים, המשחקים האחרונים נותנים הרבה תקווה לקראת המשך העונה בכל החזיתות”, אמרו בקבוצה.