הפועל תל אביב ומכבי ראשון לציון יפגשו הערב (שבת, 18:10), כאשר שתיהן ינסו לחזור למסלול הניצחונות. סגנית האלופה קיבלה חדשות מעודדות עם חזרתו של דריל מונרו למגרשים במשחק נגד הפועל ירושלים, בו כזכור בקבוצה היו מרוצים מהדרך בה נראו במרבית שלבי המשחק.

לקראת ההתמודדות אמר עוז בלייזר: ״אנחנו מגיעים למשחק שחותם שבוע עמוס מבחינתנו במטרה לחזור למסלול הניצחונות. אנחנו שואפים לנצח כל משחק עבור הקהל שמגיע ודוחף אותנו. הפועל קבוצה קשוחה, אגרסיבית ומוכשרת מאוד ונצטרך לעלות עם הרבה אנרגיות, לשחק חזק וחכם לאורך כל המשחק והכי חשוב לנצח״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הפועל י-ם מנצחת במשחק גדול את ראשל"צ

מהצד השני הפועל תל אביב מגיעה כאשר היא עדין ללא אלישי כדיר, אך עומק הספסל של האדומים לא היה הבעיה המרכזית של מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי במשחק ההפסד לנס ציונה.

לאטביוס וויליאמס, שעד כה מעמיד העונה מספרים נהדרים בליגה הישראלית אמנם סיפק את הסחורה בצד הסטטיסטי אך ההתמודדות מול גבוה כמו וויטי במשחק האחרון בהחלט הפריעה לו לאורך המשחק והתסכול כמו גם הכעס שלאחריו לא איחרו להגיע. בקבוצה דיברו על הבעיה המנטלית, בעיה אשר עלתה כבר מספר פעמים, וכאשר היריבה מנגד היא זו שניצחה אותם על הבאזר במפגש הקודם, הצד המנטלי יהיה חשוב במיוחד.