הפועל ירושלים זכתה בגביע המדינה אמש (חמישי) זו השנה שנייה ברציפות ושחקניה לא מיהרו לרדת לחדרי ההלבשה וזאת בניגוד לשחקני יריבתם, עירוני נהריה, שדווקא חיפשו לעזוב את ההיכל מהר ככל האפשר כשהם שבורי לב, אך גאים במיוחד. 

ספסל הקבוצה, כמו גם האוהדים האדומים, היו עצבניים ובאו בטענות לשופטים בלא מעט שלבים של המשחק, אך בסיומו כששחקני הקבוצה נכנסו כולם אל תוך חדרי ההלבשה,  מילה אחת חזרה על עצמה שוב ושוב: "מטורף". הכוונה בכך, הייתה לאופן בו הם מתעתדים לחגוג לאחר שיגיעו ליעדם בירושלים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שחקני הפועל ירושלים חוגגים עם האוהדים

"אני חושב שעם השחקנים שיש לנו והמאמנים ומי שנמצא בקבוצה באמת השמיים הם הגבול, אנחנו צריכים להמשיך ולעבוד, אבל כרגע זה לא מעניין אותנו מה יהיה בהמשך אני רוצה לחגוג קודם כל את הגביע”, אמר נמרוד לוי אחרי המשחק והוסיף: “אני לא יכול לתאר במילים, הייתה לי שנה מאוד קשה אשתקד ואני פשוט שמח להיות בהפועל ירושלים, אני באמת מודה להנהלה ולמאמן”. 

האווירה בקבוצה: “באמת חבורה של לוחמים ובאמת שכיף לבוא כל יום לאולם ולעבוד איתם ובסוף זה מה שעוזר לנו להיות ביחד על המגרש ברגעים החשובים. אני פשוט נהנה מכל רגע. האוהדים? אין מילים מה שהם עשו פה ובאמת כל השנה, אין מילים פשוט צמרמורות בגוף. היה כל כך מרגש וטירוף לראות אותם ואין כמוהם".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הפועל י-ם אחרי זכייה בגביע המדינה במלחה

ג'ון הולנד הוסיף: "זה היה מדהים, ברוך השם, אני מרגיש טוב זה היה משחק קשה אבל עשינו את העבודה הצלחנו להישאר ביחד כקבוצה, היה מטורף האוהדים והאנרגיה שהם נתנו לנו היו שווים הכל. אני חייב להודות לחברי לקבוצה כי הם באמת עזרו לי להשתלב ולעזור לקבוצה שלי בכל דרך שבה אני אוכל, אני פשוט מבורך. אנחנו מכוונים לכל התארים, זו הגישה שלנו וזה תלוי בנו לנצח בכל משחק מבלי שיהיו לנו עיכובים".

הזכייה בגביע בישראל לעומת תואר האליפות בו זכה בפורטו ריקו: "זה שונה, הגביע זה לא מה שאנחנו באמת רוצים בתקווה שנזכה באליפות בסוף העונה, זו המטרה".