המחזור ה-29 בליגת ווינר סל נמשך הערב (ראשון) עם משחק במסגרת הבית העליון, כאשר הפועל ירושלים, כצפוי, לא נתקלה בקשיים מיוחדים מול חולון וגברה עלייה 67:102 בארנה. מאמן המנצחת, עודד קטש, כבר מסתכל על הפלייאוף.

“סך הכול בסדר, חילקנו דקות, שיחקנו כדורסל טוב יחסית. מחכים לראות מי היריבה ולהתכונן לפלייאוף. היום היו אנרגיות טובות יותר ממכבי ת”א, זו לא אותה יריבה אבל נהנינו לשחק ביחד וזה מה שרצינו להשיג במשחק הזה”, אמר קטש בסיום. 

העזיבות של ג’ייקובן בראון וטיישון תומאס: “שני שחקנים איכותיים מאוד וגם היו מאוד דומיננטיים, אני לא חושב שאנחנו נוכל למלא לגמרי את החיסרון שלהם, בדקות מסוימות כן הצלחנו אבל בטח שאין לי את הביטחון שהיה לי לפני הקורונה”. 

היכולת של נמרוד לוי: “נמרוד חיובי, עובד קשה, רוצה להצליח. אני חושב שאם הוא מגיע לנקודות שלו – סימן שאנחנו משחקים נכון”.  

נמרוד לוי, בר טימור, ג'ון הולנד ותמיר בלאט מאוכזבים (אורן בן חקון)נמרוד לוי, בר טימור, ג'ון הולנד ותמיר בלאט מאוכזבים (אורן בן חקון)

גם בר טימור דיבר בסיום: “אמרתי לעצמי ברבע השלישי להמשיך, להגיע לסל זה החלק הראשון ולסיים זה החלק השני. אבל בלי קשר אליי, אני חושב ששיחקנו טוב מהרגע הראשון. אפשר לדבר על פערי הרמות וזה נכון אבל אני חושב שלבוא ולשחק טוב, לקבל ביטחון היה חשוב ועשינו את המשחק הזה קל”.  

לקראת הפלייאוף: “אני חושב שאנחנו מגיעים טוב. הקבוצה השתנתה, אנחנו משחקים עם שחקנים אחרים וזה דורש מאיתנו דברים אחרים. הבית העליון היה ניסוי טוב, כבר מחכים לראות את מי נקבל”.

האחריות הגדולה שמוטלת עליו בעקבות הסיטואציה: “אני מרגיש שאני יותר עם הכדור, יש עליי קצת יותר אחריות, צריך יותר ליצור, דברים שבסגל הקודם קצת פחות יכולתי לעשות. אני מנסה לעשות את ההכי טוב שלי, אני מכיר את השיטה של עודד הרבה שנים ומקווה שנשחק טוב יותר ויותר ביחד”.

עתידו: “אני יכול לומר שכרגע נתרכז בלסיים את הליגה בצורה טובה יותר ואחר כך נתעסק בדברים האלה. אנחנו עדיין לא יודעים אם הליגה תפתח בעונה הבאה אז בוא ניקח עוד 20 יום עד הסוף ואחר כך נתרכז בעתיד”. 

בר טימור נשמר על ידי שלומי הרוש (אורן בן חקון)בר טימור נשמר על ידי שלומי הרוש (אורן בן חקון)