אחרי שגברו אמש 86:94 על הפועל באר שבע בהיכל הקונכייה במשחק שפתח רצף של חמישה משחקי חוץ בכל המסגרות, שחקני מחזיקת גביע המדינה הפועל ירושלים הגיעו היום (חמישי) לקניון רמת אביב בתל אביב לחנות מותג פולו ראלף לורן, ספונסרית של הקבוצה, והתחדשו בבגדים של המותג האמריקאי.

סנטר הקבוצה, טיישון תומאס, התייחס לאירוע ואמר: “אני ללא ספק מתרגש ונלהב מזה מאוד, תמיד הייתי מעריץ גדול של פולו, אני חד משמעית חושב שהם צריכים להיות ספונסרים אישיים שלי, אבל זה פשוט משהו שגדלתי עליו בטקסס, אני ואבא שלי לבשנו פולו כל הזמן. היה יכול להיות נחמד אם המדים של הפועל ירושלים היו גם של פולו (צוחק)”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בשחקני הפועל י-ם בחנות פולו רלף לורן

מצבה של הקבוצה: “אני חושב שאנשים מרימים את הרמה שלהם בקבוצה, יש לנו סגל קצר כרגע, אבל כולם הצליחו להתחבר וביחד לגרום לדברים לקרות ויש דברים גדולים לפנינו. אין ספק שרצף משחקי החוץ הולך להיות קשה, אבל יש הרבה משחקים חשובים שאנחנו צריכים לנצח ואני מרגיש, כמו שאמרתי, שיש שחקנים שמתעלים וזה הזמן שלנו להתעלות שוב. הולך להיות קשה בגרמניה מול ראסטה וכטה, אבל אני מרגיש שאנחנו מוכנים. התאמנו קשה וגם המשחקים בישראל היו קשים, אז אני מרגיש שהם מכינים אותנו”.

טיישון תומאס (שחר גרוס)טיישון תומאס (שחר גרוס)
עודד קטש (שחר גרוס)עודד קטש (שחר גרוס)
כריס סמית' וג'ון הולנד (שחר גרוס)כריס סמית' וג'ון הולנד (שחר גרוס)
עידן זלמנסון, תמיר בלאט ובר טימור (שחר גרוס)עידן זלמנסון, תמיר בלאט ובר טימור (שחר גרוס)