נמשך המומנטום הירושלמי – הפועל ירושלים שמרה הערב (שבת) על מאזן מושלם בליגה אחרי 72:90 מרשים בהיכל קבוצת שלמה על הפועל תל אביב, שהתפרקה ברבע האחרון והיא עדיין לא טעמה ניצחון בתום שני מחזורים בליגת ווינר סל.

עודד קטש סיפר: ״המשחק התפתח דומה למה שחווינו בשבוע שעבר בנס ציונה - מחצית ראשונה בה לא שיחקנו מספיק חכם בקצב שנכפה עלינו ומחצית שנייה הרבה יותר טובה עם התאמות נכונות. הם ניסו להאט אותנו עם הרבה חילופים בהגנה ואני שמח שהתקפנו את הריבאונד כמו שצריך”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש: ״גינת הוא מפתח מרכזי במשחק כזה״

“אני חושב שמוסר העבודה של נמרוד לוי ותמיר בלאט – מודל לחיקוי, הם ממשיכי דרכם של עומרי כספי וגל מקל. תומר גינת הוא מפתח במשחק מול הפועל תל אביב, יש לו חוש מדהים למשחק ואני שמח בשבילו שהוא מתקדם בצורה הזאת. טיישון תומאס אמור לשחק ברביעי בטורקיה, הוא לא בכושר מלא, אבל חיכינו לזה הרבה זמן ואנחנו מאוד שמחים לקבל אותו בחזרה. מצפה לנו עונה אירופית מאתגרת, נרצה לשחזר את מה שעשינו בעונה שעברה, אך לא יהיה פשוט”.

אריאל בית הלחמי המאוכזב אמר: ״זה אותו תסריט כמו שבוע שעבר, אבל סיטואציה אחרת לגמרי. הפסדנו ב-20 הפרש, אין איך לסובב את זה. ההפרש בסוף לא טוב. ברור שהאצבע המאשימה הראשונה מופנית כלפי מי שאמורים להיות שחקנים מובילים, אבל הפסדנו כקבוצה וההפסד הזה לא אמור היה להיות ככה. השחקנים נלחמו הפעם יותר, אבל ההחטאות שלנו הוציאו קצת את האוויר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
72:90 גדול לירושלים מול הפועל ת"א

“חסרה לי המלחמה והיכולת לחזור למשחק. פתחנו מצוין והובלנו, אבל אנחנו עדיין לא מספיק טובים כדי לשמור על יתרון מול קבוצה טובה כמו ירושלים. שלושה אסיסטים בלבד במחצית השנייה? וואו, זה נתון נוראי. זה מסביר הרבה על מה שקרה לנו. ההתחלה מאוד חשובה, אבל לא היינו מוכנים לשחק ברמה הזאת מול שתי קבוצות כמו הפועל חולון וירושלים, אבל לוח המשחקים נקבע וזה לא לבקשתי. התחלה לא קלה, אבל זה לא תירוץ״, סיכם המאמן.