הפועל ירושלים סימנה הערב (חמישי) עוד וי קטן כאשר הביסה בקלילות רבה 79:104 את נס ציונה של נדב זילברשטיין וכעת הקבוצה של עודד קטש רחוקה ניצחון בודד מעלייה לפיינל פור בהיכל מנורה מבטחים.

עודד קטש: ״ברבע הרביעי השחקנים שיחקו בהתאם, הייתה לפרקים אווירה של משחק אימון שלא תואמת למעמד. כל מה שקורה מאז החזרה מבחינה מנטלית טריקי. דיברנו על זה גם לפני המשחק, חיכינו לפלייאוף וחשבתי שזה ייראה שונה. אנחנו צריכים ליהנות מהביחד ולשחק עם האנרגיות שלנו, אין לנו את הקהל וזה משפיע עלינו, אבל זה המצב. אנחנו מנסים ללמוד את המשחק עם ג׳רמי פארגו ואני סומך עליו, אבל זה לא משהו שאפשר לייצר בזמן כל כך קצר. השחקנים צריכים ללמוד אותו ולהפך. עשינו התאמות בחצי השני, בעיקר ברבע הרביעי וזה שינה אותנו, אבל זה בעיקר מנטלי״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הפועל י-ם פירקה 79:104 את נס ציונה

נדב זילברשטיין: ״אני יוצא ברגשות מעורבים, שלושה רבעים עשינו עבודה מצוינת ודבקנו בתוכנית משחק שלנו וזה עבד לנו מצוין, אבל בסוף כשמסתכלים על הנקודות מהספסל זה ההבדל. החבר׳ה עשו עבודה מצוינת, אבל בסוף נפלו מהרגליים. תמיד אפשר לעשות דברים יותר טוב, ויתרנו קצת יותר מדי בקלות על הנקודות בצבע. לא השתמשנו בעבירות מספיק טוב ותמיד יש פתרונות, אבל נגד ירושלים אי אפשר לתת להם את הספייס הזה. זה עבד לנו להמון דקות, אבל בסוף זה לא עבד. עובדתית חזרנו למשחק, הכעס מצד שחקנים הוא מיותר ולא לעניין, אבל זה מה שקרה״.

שחקני הפועל ירושלים חוגגים (אורן בן חקון)שחקני הפועל ירושלים חוגגים (אורן בן חקון)

סולימאן בריימו: ״פסק הזמן שינה לנו את המשחק וחזרנו לעניינים, אבל אני חושב שנצטרך ללכת ולצפות בווידאו ולהשתפר ואין ספק שיש לנו עוד הרבה מקום לשיפור. העבודה של כל העונה השתלמה לנמרוד לוי, אני שמח שהכול עבד לו, הוא היה מצוין״.