אחרי שגברה 87:96 על הפועל גלבוע/גליל במשחק הכנה לקראת חזרת ליגת ווינר סל מפגרת הקורונה, מחזיקת גביע המדינה הפועל ירושלים תחזור הערב (ראשון) ב-21:15 להתחרות במסגרת רשמית אחרי למעלה משלושה חודשים, כאשר תארח בארנה את מכבי ראשון לציון.

החבורה האדומה של עודד קטש, שעברה מספר שינויים משמעותיים בקבוצה בתקופת הקורונה עם עזיבותיהם של ג’ייקובן בראון, טיישון תומאס, שלבין מאק וכריס סמית והצטרפותם של ג’רמי פארגו, דייוידאס סרווידיס, גיא דותן ואלון ספיר, תנסה להתחבר בצורה מהירה על מנת להתחרות על צלחת האליפות בתקווה להשלים טרבל מקומי אחרי הזכיות בגביע המדינה וכמו כן, גם בגביע ווינר. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
87:96 לירושלים על גלבוע/גליל במשחק אימון

בעוד ג’רמי פארגו יסיים את הבידוד אליו נכנס לאחר הגעתו מארצות הברית רק ביום המשחק, הגארד בן ה-34 נותר בשלב זה מחוץ לסגל ולאחר שיערוך מספר אימונים עם חבריו החדשים לקבוצה, עשוי לקחת חלק במשחק הבא. בהיעדרו של פארגו, חמשת הזרים שנרשמו למשחק הם ג’יימס פלדין, סולימאן בריימו, ג’ון הולנד, עמנואל טרי ודייוידאס סרווידיס הליטאי הצעיר, שתחילה לא היה אמור להירשם בסגל הקבוצה העונה, אך בשל עזיבתו של תומאס זכה לרישום לליגה כבר כעת. 

דייוידאס סרווידיס (אורן בן חקון)דייוידאס סרווידיס (אורן בן חקון)

הפאוור פורוורד סולימאן בריימו, שיצטרך לקחת על עצמו יותר אחריות בעקבות עזיבתו של טיישון תומאס, התייחס לחזרה לפרקט: "זו סיטואציה די מוזרה, אבל בסופו של דבר זה כדורסל, מה שאנחנו אוהבים לעשות. לא יהיו אוהדים, אבל אני בטוח שהם יצפו בנו מהבתים. אנחנו מתכוונים לעשות את העבודה הטובה ביותר שאנחנו יכולים כדי לשחק את הכדורסל הטוב ביותר שלנו ולנסות לנצח”.

התחושות לקראת החזרה: “יש קצת תחושת הקלה לחזור, יש הרבה ליגות שסגורות וכולם בבידוד, מסתגרים בבית, אז אני חושב שיש לנו הזדמנות לצאת ולעשות את מה שאנחנו אוהבים לעשות. זה שינוי מבורך לעומת מה שהיה יכול להיות, אז אני חושב שזה טוב בשבילנו לחזור ולהתחרות ברמה הגבוהה שוב".

סולימאן בריימו וג'ון הולנד (אורן בן חקון)סולימאן בריימו וג'ון הולנד (אורן בן חקון)

הקפטן בר טימור הוסיף: "אנחנו מאוד מתרגשים, אנחנו שמחים לחזור אחרי תקופה באמת קשה בלי כדורסל. מתרגשים ושמחים לחזור ולהמשיך את העונה. מן הסתם לשחק בלי קהל יהיה מאתגר בשבילנו, בטח עם הקהל שלנו. אבל דיברנו על זה, נהיה מוכנים ונביא אנרגיות אחד לשני".

בר טימור (אורן בן חקון)בר טימור (אורן בן חקון)