אחרי שהתאוששה מההפסד למכבי תל אביב וחזרה למסלול הניצחונות עם 81:93 על הפועל חולון, הפועל ירושלים סיימה את הכנותיה לקראת המפגש מול מכבי ראשון לציון הערב (ראשון) ב-21:15 בבית מכבי במסגרת המחזור הרביעי בבית העליון של ליגת ווינר סל.

החבורה האדומה של עודד קטש אמנם ניצחה את הסגולים של עמית שרף, אך התקשתה מאוד ואף שמטה במהלך המשחק יתרון של 18 נקודות, כאשר מאמנם של האדומים מהבירה כעס על השחקנים, שלא פרגנו אחד לשני ושיחקו כיחידים ולא כקבוצה לאורך דקות רבות במשחק.

עודד קטש (שחר גרוס)עודד קטש (שחר גרוס)

כעת, אחרי שגברה על ראשון לציון כבר ארבע פעמים העונה, פעם אחת בחצי גמר גביע המדינה ושלוש פעמים נוספות בליגה, כולל פעמיים אחרי החזרה מפגרת הקורונה, מחזיקת הגביע רוצה לנצח פעם נוספת את הכתומים של גיא גודס על מנת להגיע למפגש מול מכבי תל אביב אביב בארנה עם רוח גבית.

מי שיחזור לסגל של עודד קטש לקראת המשחק הוא ג׳ון הולנד, שיתפוס בטופס למשחק את מקומו של הסמול פורוורד הליטאי הצעיר, דייוידאס סרווידיס, שישוב ליציע. בנוסף להולנד, גם ג׳יימס פלדין, ג׳רמי פארגו, סולימאן בריימו ועמנואל טרי נרשמו בסגל למשחק ויעמדו לרשותו של קטש.

ג'רמי פארגו (שחר גרוס)ג'רמי פארגו (שחר גרוס)

בלייזר: אנחנו משתפרים, המטרה היא להשיג ניצחון ראשון על ירושלים

כשהיא מעודדת מהניצחון על מכבי תל אביב, מכבי ראשון לציון תארח את מחזיקת הגביע בבית מכבי במסגרת המחזור הרביעי של בית הפלייאוף העליון למפגש השלישי בין הקבוצות מאז שהליגה חודשה לאחר החזרה מפגרת הקורונה לאחר שבשניים הקודמים האדומים מהבירה יצאו כאשר ידם על העליונה.

שני ההפסדים במשחקים הקודמים למחזיקת הגביע, התקבלו באכזבה אצל סגנית האלופה בעיקר במשחק השני בו הרגישו כי היו שווים יותר, נגד מכבי תל אביב העניין כמובן נראה היה שונה ובראשון פשוט אהבו את הרצון שהפגינו השחקנים. הם אמנם רצו יותר אבל אין ספק שבכל הנוגע ליכולתה של הקבוצה יש מקום לשיפור לאור ה- 26 אחוזים אותם העמידו מול חניכיו של יאניס ספרופולוס, אחוז זהה לזה שהעמידו מול הפועל חולון גם כן.

דריל מונרו מול ג'יימס פלדין (איציק בלניצקי)דריל מונרו מול ג'יימס פלדין (איציק בלניצקי)

כזכור במשחק מול אלופת המדינה היו דאגות של דאגה לאחר פציעתו של דריל מונרו שירד לקבל טיפול, אך דקות ספורות לאחר המשחק נרשמה רגיעה אצל הכתומים מעיר היין, מונרו בעצמו נראה עוזב את ההיכל כאשר הוא הולך רגיל ולא שום בעיה. מונרו כמובן, כמו גם אלכס המילטון שלא נרשם למשחק הקודם נגד מכבי תל אביב, ישחקו מול ירושלים.

לקראת המשחק מול ירושלים עוז בלייזר סיפר: ״אנחנו חוזרים לעוד משחק מול הפועל ירושלים, הפעם אצלנו בבית ובהרגשה שאנחנו משתפרים ממשחק למשחק מאז חזרת הליגה. המטרה שלנו היא להמשיך את הקו משני המשחקים האחרונים ולהשיג ניצחון ראשון על האדומים מהבירה. הקהל הכתום חסר לנו מאוד בתוך האולם אבל ממשיך ללוות אותנו גם מרחוק״.

עוז בלייזר מול נמרוד לוי (איציק בלניצקי)עוז בלייזר מול נמרוד לוי (איציק בלניצקי)