המשחק שתוכנן להערב (שלישי) בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע בהיכל מנורה מבטחים בוטל עקב המצב הביטחוני. מנהלת הליגה ניסתה להעביר את המשחק לאולם רוממה בחיפה, אך הקבוצות התנגדו והוא יתקיים ב-20 בינואר.

הודעת מנהלת הליגה: “למרות שאיפתה של מנהלת הליגה לקיים את המשחק הערב בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע, אסרו משטרת ישראל ופיקוד העורף על קיום המשחק בהיכל מנורה מבטחים, גם ללא קהל. המנהלת ניסתה להעביר את המשחק להיכל רוממה בחיפה, אך הקבוצות התנגדו לכך. עקב הלו"ז הצפוף של מכבי תל אביב ביורוליג, התאריך הקרוב היחיד האפשרי בו ניתן לקיים את המשחק הוא ב-20 בינואר והמשחק יידחה למועד זה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכושר שיא: מכבי ת"א עם 65:86 מול נהריה

על פי התכנון המקורי אמורה מכבי לעלות על טיסת הצ׳ארטר שלה אל חבל הבסקים למשחק מול ויטוריה רק מחר ב-16:00 אחר הצהריים, אך במועדון ינסו להקדים את הטיסה ככל הניתן על מנת שלא להגיע למצב בו נמל התעופה בן גוריון ייסגר ליציאה מגבולות ישראל ובכך לא תוכל הקבוצה להגיע כלל ליעדה.

בהתאם למצב הביטחוני, הצהובים צפויים לערוך בבוקר אימון כרגיל ולאחר מכן ימשיכו לשדה התעופה ויעלו על המטוס בדרך לוויטוריה, ספרד. לאור המצב, במכבי שקלו את האופציה להקדים את הטיסה לאחר ביטול המשחק שהיה מתוכנן מול הפועל באר שבע, אך הבינו כי מדובר בפרוצדורה לא פשוטה גם בשל העובדה כי אליהם מצטרפים אוהדים שרכשו חבילות לטיסת הצ׳ארטר ועל כן הוחלט להמשיך בתוכנית המקורית.

רקטה באוויר מכיוון עזה (רויטרס)רקטה באוויר מכיוון עזה (רויטרס)