איש של מילה. אמארה סטודמאייר עמד בהבטחתו אותה סיפק לפני כשבועיים כשתקף את מנהלת הליגה על ההנחיה לפיה שחקני ליגת ווינר סל צריכים להישאר בבידוד ביתי והצהיר: “אין סיכוי שאשאר סגור בבית במהלך החודשיים הקרובים”.

הבוקר (שישי) סנטר מכבי תל אביב תועד בקניון G צמרת בעיר, בזמן שנכח בשיעור של לימוד עברית במשך שעה ולאחר מכן התפנה לקניית פרחים ויין לשבת. הפרת הבידוד מצידו של שחקן הצהובים, שלפחות עטה מסיכה לפניו, מתרחשת למעשה שמונה ימים בלבד לפני חזרתה הרשמית של ליגת ווינר סל לפעילות.

אמארה סטודמאייר מפר בידוד (מערכת ONE)אמארה סטודמאייר מפר בידוד (מערכת ONE)
אמארה סטודמאייר מפר בידוד (מערכת ONE)אמארה סטודמאייר מפר בידוד (מערכת ONE)

בכך, סטודמאייר מצטרף ברשימת מפרי הבידוד של שחקני הליגה לשני חברי קבוצתו, אנג’לו קלויארו וסנדי כהן שתועדו במהלך בילוי לילי בתל אביב, וגם לשחקן הפועל תל אביב, ג’ורדן המילטון, שתועד בחנות נעליים וגרם לספיגת קנס של 30 אלף ש”ח לחובת קבוצתו. צפו בתיעוד הבלעדי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
תיעוד בלעדי: סטודמאייר נתפס מפר בידוד

במכבי ת”א הגיבו רשמית להפרת הבידוד של סטודמאייר ומסרו: “אמארה סטודמאייר הוא אב חד הורי המתגורר עם בנו. ראינו את התמונות שבהן הוא נראה עורך קניות במרכז הקניות הצמוד למקום מגוריו עם מסיכה על פניו. על פי ההנחיות אסור לאמארה להסתובב בחוץ ולערוך קניות ומדובר בהפרת ההנחיות. השחקנים חייבים לעמוד בכללים שנקבעו והמועדון רואה בחומרה כל הפרת הנחייה. חייבים לעמוד בכללים, נקודה. ראוי לציין שהקבוצה ערכה את בדיקת הקורונה השנייה במספר אתמול. אמארה שלילי לפי התוצאות שהתקבלו הבוקר”.