יאניס ספרופולוס ערך אתמול (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת המפגש המסקרן מול באסקוניה הערב ב-21:05 בהיכל מנורה מבטחים, כשענה על השאלות שנשלחו עוד קודם לכן בשל ההנחיות לקיים את המסע”תים רק בווידאו.

מלבד דבריו של המאמן ובהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות, המשחק מול הבאסקים ייערך ללא קהל וזאת לאחר שבתחילה האלופה איפשרה ל-5 אלף מנויים לממש את זכותם להגיע למשחק, כשלאחר מכן ההנחייה ירדה ל-2,000 צופים וכעת ההוראות החדשות קבעו שמכבי תארח מול היכל ריק. לאחר ההנחייה, מכבי מסרה: “ניאלץ לצערנו לקיים את המשחק ללא קהל. מועדון הכדורסל מכבי תל אביב מאחל החלמה מהירה לחולים ובריאות שלמה לציבור האוהדים וכל בית ישראל”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
נכנס לחופה עם השיר שכל אוהד ספורט מכיר

נחזור למסע”ת, יאניס אמר: “אדבר עם השחקנים על המצב הבעייתי שאנחנו נמצאים, כשיש לנו משחק קשה בו נצטרך להיות מרוכזים. מחכה משחק לא פשוט, נקווה להימנע מהפתעה. נצטרך לשחק בדרך שהביאה אותנו להצלחה עד כה, מצפה מכל השחקנים להגיע במוכנות הגבוהה ביותר. ביטול היורוליג? אני לא חושב על העתיד אלא רק על המשחק הקרוב, לא יודע מה יהיה. בכל אופן, מבחינת הנחיות הקורונה, נעשה את המיטב כל עוד נשחק ונעמוד בכל ההוראות”.

“שתי הקבוצות עשו שינויים בגל הפציעות וזה מצב שונה לגמרי מהמשחק הראשון, אך העובדה שהם עשו שינוי בעמדת המאמן בוודאי משנה את כל התמונה. נצטרך להימנע מלאפשר להם לקלוע נקודות קלות”, סיכם המאמן היווני לקראת המפגש המסקרן מול באסקוניה שנלחמת על מקום בפלייאוף.

אותלו האנטר הוסיף: “נצטרך להראות הגנה טובה, ממש את המשחק שמאפיין אותנו מתחילת השנה – בעיקר בהגנה, כשאנחנו נמצאים בכל מקום על הפרקט. אנחנו יודעים שזו קבוצה שרוצה פלייאוף ותבוא להילחם, אך גם אנחנו עם השאיפות שלנו נבוא וניתן הכול על הפרקט. אחרי שני הפסדים נעשה הכול כדי לחזור למסלול”.