מכבי תל אביב התארחה הערב (מוצ״ש) בהיכל הקריה שבאשדוד במסגרת המחזור השישי, אלופת המדינה השתלטה על המשחק כבר מן הפתיחה, כאשר היא לא מותירה לחניכיו של גרינברג סיכוי בשני צידי המגרש בדרך ל-94:57 מהדהד. 

לאחר המשחק אמר מאמן הקבוצה יאניס ספרופולוס: "אני חושב שהופענו טוב מאוד יחסית לזמן הזה, אני מרוצה מהמחויבות של השחקנים ומהריכוז שלהם. זה היה חשוב מאוד איך שפתחנו את המשחק והרבע הראשון היה מצוין, גם התקפי וגם הגנתית, ובחמש הדקות הראשונות של הרבע השני, ספגנו רק נקודה אחת, וזה מתאים לאיך שאנחנו רוצים לשחק. היה לנו משחק טוב מאוד כקבוצה, אני מרוצה מאיך שהשחקנים באו לשחק. בירכתי אותם לא רק על הניצחון, אלא גם על איך שהם הופיעו”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: "אהבתי איך שהקבוצה שיחקה"

“אין משחקים קלים, כי כל הקבוצות מאוד קשות ותחרותיות, הליגה הישראלית לא קלה, אבל איך שאנחנו משחקים, כדורסל טוב, וזה הדרך להפוך את המשחקים לקלים. אולי הם נגמרים בהפרש גדול, אבל אנחנו הופכים אותם לקלים”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לא כוחות: מכבי ת"א דורסת את אשדוד 57:94

“זה עוד משחק ששיחקנו טוב כקבוצה, שחקנים טובים שלהם לא שיחקו טוב בגלל ההגנה שלנו. שישה שחקנים שלנו בספרות כפולות, כולם היו מעורבים, כי שיחקנו כקבוצה, וזה מה שחשוב. יש לנו קבוצה סולידית, ואנחנו רוצים לשחק חזק בכל משחק”, הוסיף המאמן היווני. 

שחקני מכבי ת"א חוגגים (איציק בלניצקי)שחקני מכבי ת"א חוגגים (איציק בלניצקי)

אלייז'ה בראיינט נשאר עם הרגליים על הקרקע, למרות היכולת המשכנעת של הקבוצה: ״הדבר הכי חשוב אצלנו זה שאנחנו מרוכזים בכל משחק, בכל מהלך, רואים את התוצאות ואנחנו ממשיכים לנצח. אנחנו משחקים טוב, אבל יש עדיין מקום לשיפור, אני לא יודע אם אנחנו בשיא, אבל אנחנו נמצאים בתקופה מצוינת".