הפועל חולון חגגה הערב (שבת) ניצחון שלישי העונה בליגת ווינר סל כשגברה 73:92 על הפועל ב”ש בהיכול טוטו המקומי. שרון דרוקר יכול להיות מרוצה, הוא קיבל הופעה פנטסטית ממרקוס פוסטר שרשם 29 נקודות ואחרי המחזור השישי, חולוניה כבר לא במאזן שלילי.

ג’ון פטרוסלי הראה ניצוצות ברבע הראשון עבור באר שבע שרצה קדימה, אך דעכה בהמשך וחולוניה ידעה לנצל זאת על מנת לסיים את עשר הדקות הראשון בתיקו. המומנטום של המארחת נמשך לחלק השני של המשחק כאשר מרקוס פוסטר סחף אותה ליתרון חמש בירידה להפסקה עם כדורסל חיובי וטוב, גם ריצ’ארד האוול היה מעולה עבור שרון דרוקר.

הפועל חולון גברה 73:92 על ב"ש

חולוניה עלתה לרבע השלישי כאילו המשחק לא נעצר לרגע בהפסקה, כשהיא ממשיכה עם המומנטום ומגבירה את הקצב, ספגה רק 18 נקודות בחלק הזה של המשחק וקלעה 27. ברבע הרביעי זה כבר היה טיול של ממש והניצחון היה בכיס. מלקאי ריצ’ארדסון הוכיח שיש לו לא מעט כישרון כשתרם 19 נקודות לדרוקר. מעל כולם בחולוניה היה מרקוס פוסטר שנתן לקבוצה 29 נקודות מול החבורה של רמי הדר שלא מצאה פתרונות ליכולת הנהדרת שלו.

אחרי הניצחון בשטרסבורג בליגת האלופות של פיב”א, המארחת שבה לחגוג גם בליגה המקומית, זאת לאחר שנכנעה במחזור הקודם להפועל אילת. כעת חולון מחזיקה במאזן של שלושה ניצחונות לעומת שלושה הפסדים. בהופעת הבכורה שלו בליגה עם חולוניה, טרו קאופיין השיג 16 נקודות יחד עם עשרה ריבאונדים וארבעה אסיסטים. מנגד, אחרי התבוסה להפועל ירושלים, ב”ש המשיכה לאכזב והיא עם מאזן זהה לזה של שרון דרוקר וחניכיו. 

שרון דרוקר עם כוכב הערב של חולון, מרקוס פוסטר (איציק בלניצקי)שרון דרוקר עם כוכב הערב של חולון, מרקוס פוסטר (איציק בלניצקי)
מרקוס פוסטר מודה לקהל (איציק בלניצקי)מרקוס פוסטר מודה לקהל (איציק בלניצקי)
אוהדי הפועל חולון (איציק בלניצקי)אוהדי הפועל חולון (איציק בלניצקי)
אוהדי הפועל ב"ש (איציק בלניצקי)אוהדי הפועל ב"ש (איציק בלניצקי)

קלעו להפועל חולון: מרקוס פוסטר 29 נקודות, מלקאי ריצ’ארדסון 19 נקודות, טרוי קאופיין 16 נקודות, עשרה ריבאונדים וארבעה אסיסטים, ריצ’ארד האוול 12 נקודות ותשעה ריבאונדים, גיא פניני 8 נקודות, טי ג’יי קליין 4 ולטאביוס וויליאמס 4.

קלעו להפועל ב”ש: טי ג’יי ויליאמס 21 נקודות ושבעה אסיסטים, ג’ון פטרוסלי 16 נקודות ושמונה ריבאונדים, ספנסר וייס 12 נקודות ושבעה ריבאונדים, סטיב זאק 10 נקודות, דשון באטלר 6, עמית זיס 5 ונועם לייש 3.

שרון דרוקר (איציק בלניצקי)שרון דרוקר (איציק בלניצקי)
רמי הדר (איציק בלניצקי)רמי הדר (איציק בלניצקי)

רבע ראשון 21:23 להפועל ב”ש

חמישיית הפועל חולון: טרוי קאופיין, לטאביוס וויליאמס, טי ג’יי קליין, עמית שמחון ומרקוס פוסטר.

חמישיית הפועל ב”ש: סטיב זאק, טי ג’יי וויליאמס, ג’ון פטרוסלי, ספנסר וייס ודשון באטלר

ג’ון פטרוסלי דייק מהשלוש, פתיחה לא רעה למשחק מצידה של הפועל ב”ש שמוצאת את עצמה ביתרון 5:8, גם ספנסר וייס דייק מחוץ לקשת והחבורה של רמי הדר מרגישה שהמומנטום בצד שלה. נקודות ראשונות לטרוי קאופיין במדי חולוניה בליגה, הצליח לצמק ל-13:8. שוב פטרוסלי, שהמשיך לככב אצל רמי הדר ונתן לאורחים 14:19 בזכות שלשה. ריצ’ארד האוול הראה שהוא בעניינים עם שתי נקודות לחולוניה, סטיב זאק החזיק מנגד עבור ב”ש שמוליכה בסיום הרבע, 21:23.

עמית שמחון מול ספנסר וייס (איציק בלניצקי)עמית שמחון מול ספנסר וייס (איציק בלניצקי)
ג'ון פטרוסלי (איציק בלניצקי)ג'ון פטרוסלי (איציק בלניצקי)

רבע שני 35:40 להפועל חולון

מרקוס פוסטר העניק יתרון לחולוניה עם שלשה, 23:24. גם לטאביוס וויליאמס הראה לקהל הביתי שהוא הגיע להתמודדות עם דאנק נפלא, מרקוס פוסטר הוסיף, 25:28 חולון. סטיב זאק הרגיע מעט את המומנטום של המארחת עם שתי נקודות אחרי שלשה מרקוס פוסטר. האוול העניק נקודות יקרות לשרון דרוקר, קבוצתו ביתרון הכי גדול שלה עד כה עם 31:38. שתי קליעות מהעונשין של דשון באטלר החזירו את ב”ש לעניינים, רק 38:35 לחולוניה. פוסטר דייק מהעונשין בצד השני, 35:40 למארחת בסיום הרבע.

לטאביוס וויליאמס מול סטיב זאק (איציק בלניצקי)לטאביוס וויליאמס מול סטיב זאק (איציק בלניצקי)
דשון באטלר קולע (איציק בלניצקי)דשון באטלר קולע (איציק בלניצקי)

רבע שלישי 53:67 להפועל חולון

סטיב זאק העיר את החבורה של ב”ש בפתיחת הרבע עם לייאפ, טי ג’יי וויליאמס החטיא מהשלוש מאוחר יותר, 37:44 לצד של חולוניה. ספנסר וייס ניצל את העבודה שהיה מספיק פנוי ודייק פעמיים מהשלוש עבור רמי הדר, דשון באטלר קלע לייאפ והחבורה באדום מבירת הנגב צימקה ל-50:46.ריצ’ארדסון דייק פעמיים מהעונשין, היתרון של חולוניה צמח לדו ספרתי, 10 נקודות. ריצ’ארדסון דייק מהעונשין שוב, 50:58. המארחת המשיכה לשייט וסגרה את הרבע ב-53:67 לזכותה.

עמית שמחון מול ספנסר וייס (איציק בלניצקי)עמית שמחון מול ספנסר וייס (איציק בלניצקי)
גיא פניני (איציק בלניצקי)גיא פניני (איציק בלניצקי)

רבע רביעי 73:92 להפועל חולון

טי ג’יי וויליאמס קלע שלשה והוריד את ההפרש לשבע בלבד, 67:60. האוול הרגיע בצד השני עם נקודות עבור חולוניה ברגע שהייתה הכי צריכה. טאופיין עם שתי נקודות שהעניקו נחת לאוהדי חולון שעוד חשבו שהמשחק יכול לברוח להם, 63:72. מרקוס פוסטר הלוהט עם שלשה פנטסטית, 65:77, נראה שהסיפור הפעם באמת גמור. חולון כבר נהנית בדקות האחרונות תוך כדי שהיא מורידה הילוך. בסיום, 73:92 שכולו חולון.

מרקוס פוסטר זורק (איציק בלניצקי)מרקוס פוסטר זורק (איציק בלניצקי)
טרוי קאופיין (איציק בלניצקי)טרוי קאופיין (איציק בלניצקי)
טרוי קאופיין חוגג (איציק בלניצקי)טרוי קאופיין חוגג (איציק בלניצקי)
ספנסר וייס ושחקני הפועל ב"ש (איציק בלניצקי)ספנסר וייס ושחקני הפועל ב"ש (איציק בלניצקי)