עכשיו זה רשמי, הפועל ירושלים והפועל חולון התבשרו היום (חמישי) רשמית על שינוי הפורמט בליגת האלופות של פיב”א שהחליטה לעבור משיטה של 4 בתים בני 8 קבוצות ל-8 בתים שיכללו 4 קבוצות כל אחד ובניגוד לפרסומים על הבתים שיקבלו, השיבוץ זימן להן יריבות חדשות ומעניינות במיוחד.

הפועל ירושלים, קבוצת דרג 1, תשחק בבית 7 החדש עם לימוז’ הצרפתית וטורק טלקום הטורקית כאשר עולה אחת מהמוקדמות תצטרף (איגואקה הבוסנית או ספורטינג ליסבון הפורטוגלית). כזכור, ירושלים שסיפקה עונה חלומית, הוגרלה תחיל לבית 3 עם אוסטנד הבלגית, טורק טלקום הטורקית מהדרג השלישי שתשאר איתה גם כעת, סן פאבלו בורגוס הספרדית שהוגרלה מהדרג הרביעי, ברינדיסי האיטלקית הוגרלה מהדרג החמישי, לימוז’ הצרפתית הוגרלה בדרג השישי ותשאר גם עכשיו ובדרג השביעי דרושפאקה זוכת היורקאפ לשעבר עם דיוויד בלאט.

חולון שדורגה בדרג השלישי תשחק עם א.א.ק אתונה היוונית, שולה הצרפתית ועולה מהמוקדמות במסגרת (טסמוקי מינסק הבלארוסית או נפטונאס הליטאית) במסגרת בית 3. תחילה שובצה חולוניה בבית 4 א.א.ק מהדרג הראשון ובאמברג הגרמנית, כאשר מהדרג הרביעי הוגרלה קרשיאקה שנחשבת להגרלה לא פשוטה בכלל. בילבאו שלא יכולה הייתה להיות מוגרלת לבית של ירושלים תשחק בבית 4 כקבוצת הדרג החמישי. מהדרג השישי הייתה שולה הצרפתית שעדיין תשחק עם חולון. בדרג השביעי בולוניה האיטלקית ועולה מהמוקדמות.