אחרי הקאמבק הגדול והניצחון הגדול על גלבוע/גליל ביום שישי האחרון, בהפועל חולון מתכוננים למפגש השני בסדרה מחר (שני, 21:00), אבל ייאלצו להגיע אליו ללא עוזר המאמן גוני יזרעאלי. ילדיו של עוזר המאמן נחשפו לחולה קורונה מאומת והוכנסו לבידוד ומכיוון שמדובר בילדים קטנים, נאלץ גם גוני עצמו להיכנס לבידוד.

מאמן הקבוצה, עמית שרף, התייחס למשחק: "אנחנו מגיעים מאוד נחושים ודרוכים במטרה לנצח בגן נר, אך יחד עם זאת יודעים שגלבוע שלטו לחלוטין במשחק הראשון 32 דקות. כדי לנצח נצטרך לראות הרבה יותר דקות הגנתיות כמו 8 הדקות האחרונות של המשחק. המטרה המרכזית תהיה להגביל את הנקודות בצבע וממתפרצות של גלבוע, ובהתקפה להמשיך לשחק קבוצתי וחכם".

0:1 גדול לחולון מול גלבוע בסדרת הפלייאוף

שחקן חולון שאבון קולמן חתם במידלדויטשר 

חולוניה עסקוה בהכנות למשחק מספר 2 בסדרה וכאשר אצל אנשי הקבוצה קיימת אי ודאות לקראת העונה הבאה ישנם דווקא את הדברים שהופכים ודאיים יותר ויותר, לאחר שהפועל חולון איבדה את טי ג׳יי קליין לברשה מהליגה האיטלקית היא תאבד כעת גם את שאבון קולמן למידלדויטשר הגרמנית. 

שאבון קולמן מול עוז בלייזר (חגי מיכאלי)שאבון קולמן מול עוז בלייזר (חגי מיכאלי)

לקבוצתו של עמית שרף הייתה אופציה להמשך ההתקשרות עם הפורוורד שהצטרף לקבוצה עם חידוש הליגה, אבל לאור חוסר הידיעה אפילו באשר לתאריך בו תיפתח העונה הבאה, בקבוצה מבינים כי ככל הנראה איבדו את השחקן שסיכם בקבוצה שסיימה את העונה הסדירה במקום הלפני האחרון בבונדסליגה.