הפועל חולון תתארח היום (שני, 21:00) בגן נר למשחק מספר שתיים מול הפועל גליל גלבוע כשניצחון מול חניכיו של ליאור ליובין ישלח את חולוניה לפיינל פור, אך הפסד של חולון ושתי הקבוצות יחזרו למשחק מספר שלוש בהיכל הקרייה שבאשדוד ביום חמישי הקרוב.

עד כה במועדון נאלצו להסתדר ללא שחקנים שנפצעו וכאלו שנכנסו לבידוד ובגן נר יצטרכו להסתדר ללא עוזר המאמן גוני יזרעאלי שנאלץ להיכנס לבידוד ולא יעמוד לצידו של עמית שרף. לקראת המשחק השני בסדרה בקבוצתו של עמית שרף לא בדיוק יודעים למה לצפות לאור הדרך בה התפתח המשחק הראשון, כזכור בשישי שעבר הסגולים צהובים חזרו ממינוס 19 במחצית הראשונה ואפילו ממינוס 15 ברבע הרביעי ונראה שבקבוצה מוכנים לכל תרחיש או התפתחות שתהיה במהלך 40 דקות של כדורסל. 

המון לב כמו גם הניסיון עשו את ההבדל כאמור בשישי האחרון, הניצחון היה למעשה הראשון של הקבוצה מאז שחודשה הליגה ובתוך ים של אי וודאות לקראת העתיד בהנהלת הקבוצה הבינו כי לא יוכלו להשאיר את טי ג'יי קליין בקבוצה למרות הרצון ולמרות האופציה הדו צדדית שהייתה בחוזהו, קליין שמצטרף לברשה לא חזר להמשך העונה בישראל אך מי שהגיע לאחר פגרת הקורונה וכבר יעזוב הוא שאבון קולמן שעל עזיבתו לגרמניה פורסם ב-ONE.