בהפועל חולון כבר מוכנים למשחק הערב (שלישי, 21:00) נגד לייטקבליס במסגרת ליגת האלופות של פיב"א, שם ירצו חניכיו של שרון דרוקר להמשיך את המומנטום החיובי שהחל ביכולת ההתקפית הנהדרת של הקבוצה במשחק מול עירוני נהריה בשבת, ואת זה יצטרכו לעשות בחולון כאשר הם עדיין ללא יוגב אוחיון שפצוע בשריר הירך האחורי, וכאשר רבות מוטל על כתפיו של ריצ'רד האוול בעמדה מספר חמש. 

בקבוצה היו מאוד מרוצים מהנחישות אותה הראו השחקנים במשחק מול נהריה מכדור הפתיחה בדרך לערב התקפי של 109 נקודות. את אותה הנחישות מצפים לראות גם במשחק מול לייטקבליס שמדורגת במקום השביעי בבית עם מאזן של שני ניצחונות אל מול ארבעה הפסדים, בחולון ירצו לשפר כמובן את מעמדם בבית כאשר הם כעת מדורגים במקום הרביעי עם שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים. לקראת המשחק אמר מאמן הקבוצה שרון דרוקר: "נרצה לבוא חדים נחושים ועם אנרגיה לקראת משחק קשה, 40 דקות של ריכוז ועבודה קבוצתית".

שרון דרוקר (מרטין גוטדאמק)שרון דרוקר (מרטין גוטדאמק)

בתוך כך, בהפועל חולון הודיעו על החתמתו של אנחל דלגאדו שעל מועמדותו פורסם לראשונה ב-ONE. לאחר שחרורו של לאטביוס וויליאמס מהקבוצה, הנהלת הקבוצה עמלה עמלו על מציאת מחליף שיוכל למלא את החלל שנוצר בעקבות האירועים שהתרחשו לאחר רבע גמר גביע המדינה.