הפועל ירושלים המשיכה במומנטום השלילי גם הערב (רביעי) כאשר נכנעה 91:84 לבורגוס הספרדית במסגרת ליגת האלופות של פיב”א. החבורה מהבירה ספגה הפסד שני ברציפות במפעל האירופי וכל זאת רגע לפני המפגש הגדול מול מכבי תל אביב בגביע המדינה. בסיום המשחק, עודד קטש, התייחס לתוצאה. 

“היה משחק קשה, בקצב גבוה, היה נתון אחד כשבאנו למשחק ידענו שהם הקבוצה שמובילה את ליגת האלופות בריבאונד התקפה ובכלל, הם דומיננטיים בעניין הזה”, אמר מאמן ירושלים והמשיך. “אני חושב שזה שהם עשו 54 ריבאונדים לעומת 27 שלנו זה נתון שאיתו משחקים נגמרים בדרך כלל ב-20 הפרש וזה קצת מפתיע אותי שאיך שהוא נשארנו במשחק. היינו יכולים לשחק יותר טוב. ברבע השלישי סיימנו את מכסת העבירות כבר אחרי שלוש דקות וזה פגע בנו מאוד בנסיונות לחזור למשחק, אבל נשארנו שם. שיחקנו נגד קבוצה טובה ואנחנו צריכים למצוא את הקצב שלנו בחזרה״.

טרנט לוקט (שחר גרוס)טרנט לוקט (שחר גרוס)

הפורוורד האמריקאי, טרנט לוקט, הוסיף בסיום: “זה היה משחק קשה, בורגוס קבוצה ממש טובה. ממבט מהיר על הסטטיסטיקה אפשר לראות שהיו להם הרבה יותר ריבאונדים מאשר לנו וזה אומר שהיו להם יותר פוזשנים מאשר לנו. עשינו כמה דברים טובים, אבל הם השיגו 17 ריבאונדים בהתקפה וכך גם אם אנחנו עושים הגנה טובה זה פוגע בביטחון שלנו. אנחנו נהיה בסדר, הם קבוצה טובה אבל יש דברים שאנחנו יכולים לתקן לקראת ההמשך״.

.