הפועל חולון תשחק הערב (רביעי, 19:30) מול שולה במסגרת המחזור האחרון של שלב הבתים הראשון בליגת האלופות של פיב״א. חולוניה מגיעה בפורמה נהדרת למפגש שבו ניצחון שווה עבורה העפלה לשלב הבא מהמקום הראשון. מנגד, שולה הצרפתית ערכה מספר שינויים בסגל, ומאז נדמה שהקבוצה עלתה על דרך המלך וכעת היא נמצאת בתמונת העלייה מהבית. 

ביום שישי האחרון קבוצתו של סטפאנוס דדאס ניצחה את הפועל תל אביב בכדי להעפיל לשלב הבא בליגה הבלקנית. יותר מהניצחון עצמו, בקבוצה שמחו לראות את סי ג׳יי האריס מתחיל להיכנס לעניינים מחדש עם החזרה מהפציעה בשריר המפשעה.  מקסים דה זאו וכריס ג׳ונסון, שנפצעו בשישי האחרון, כשירים ויעמדו לרשות מאמנם. חולון הגיעה לעיר בה ייערך המשחק לאחר מסע שכלל טיסה לפריז ונסיעה בת חמש שעות לשולה.

כריס ג'ונסון מטביע (שחר גרוס)כריס ג'ונסון מטביע (שחר גרוס)

בחולון הוסיפו כי לנסיעה הצטרפו ריצ'ארד האוול ויוגב אוחיון, שנמצאים בשלבים מתקדמים של שיקום מהפציעות מהן הם סובלים. האוול שב לאימונים ועשוי לחזור לשחק אם הליגה תחודש בשבוע הבא, ואילו יוגב שב לאימונים חלקיים וצפוי להיות כשיר בעוד שבועיים לערך.

מאמן הקבוצה, סטפאנוס דדאס, אמר לקראת המשחק: "מדובר בעוד משחק מאוד מיוחד עבורנו. אנו נמצאים במרחק של 40 דקות מהיעד ההיסטורי שהצבנו לעצמנו. אנחנו מגיעים עם ביטחון מלא ובאווירה טובה כדי לנצח את שולה בבית שלהם ויודעים שיהיה משחק קשה. נעשה כמיטב יכולתנו כדי לגרום גאווה לאוהדים שלנו פעם נוספת".

גיא פניני (עמרי שטיין)גיא פניני (עמרי שטיין)

גיא פניני הוסיף: "הגענו למשחק האחרון במצב שהכל תלוי בנו, נעשה וניתן את הכל כדי לא לפספס את ההזדמנות לעלות. חשוב מאוד שנשחק חכם ואגרסיבי ונביא את האיכויות שלנו לידי ביטוי".

בכר וחזיזה במסר: "החזירו את הכדורגל"