דריכות במכבי תל אביב לקראת המשחק הערב (שישי, 20:00) נגד הכוכב האדום בלגרד במסגרת המחזור ה-28 של היורוליג. חניכיו של יאניס ספרופולוס מגיעים למפגש 48 שעות לאחר שהבטיחו את מקומם בפלייאוף וכאשר בהלת הקורונה ממשיכה להכתיב את סדר היום. אלופת המדינה שקיבלה את אישור משרד הבריאות לטוס להתמודדות ונחתה בשעות הערב אמש בסרביה ומשדה התעופה המשיכה ישר למלון שם ערכה תדרוך וידאו.

קבוצתו של יאניס תוכל לסגור את שבוע המשחקים הכפול השישי במספר והלפני אחרון במקום הרביעי במידה שתנצח את יריבתה שסופרת כבר ארבעה הפסדים רצופים, כאשר זוהי הפעם השנייה שקבוצתו של דרגאן שאקוטה מגיעה לרצף שכזה. הרצף הקודם, אגב, נעצר נגד פנאתינייקוס. הדאגה מהמשחק נגד הכוכב האדום היא יותר מלגיטימית לאור הקושי לנצח בשטארק ארנה. אך גם היא מגיעה בצל הנחיות משרד הבריאות שיכולות להביא להעתקת מיקום המשחק נגד באסקוניה בשבוע הבא, שאמור להיערך בהיכל מנורה מבטחים.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: "היה מצב מאוד לא שיגרתי"

יאניס ספרופולוס אמר לקראת המשחק: “נכון זה מצב לא רגיל, כי אנחנו מתמודדים עם משהו שלא בשליטתנו. קיבלנו הוראות והגבלות מהממשלה וממשרד הבריאות כך שאנחנו נעקוב אחר ההוראות האלו. כעת הגענו כדי לשחק את המשחק השני בשבוע הכפול נגד הכוכב האדום, קבוצה מאוד מסוכנת כשהיא משחקת בבית שלה, הם החליפו המון שחקנים ואנחנו צריכים להישאר ממוקדים ולשחק עם אנרגיה. כשמשחקים בשבוע כפול ההכנה המנטלית חשובה מאוד ואנחנו נכין את הקבוצה לקראת משחק קשוח מאוד”. 

יובל זוסמן הוסיף :"שמח שקיבלנו את האישור לטוס. אנחנו מרוכזים רק במשחק ומה שיקרה אחרי זה כבר לא בשליטתנו. המשחק נגד אנדולו היה טוב ומאוד נהנינו, אנחנו שמחים ועכשיו יש משחק חדש לפנינו, זה היופי בספורט ואנחנו גם מצפים לנצח את המשחק הקרוב".