כוכב צסק”א מוסקבה אירח את האנטר בפינה שנקראת ‘רבע עם קייל היינס’ ושוחח איתו על תקופת הבידוד, העונה במכבי תל אביב, הרגעים הגדולים, שחקנים שהיה רוצה יכולות כמו שלהם ועוד. לפתיחה, הציג כוכב צסק”א מוסקבה את האנטר: “פורוורד/סנטר, סנטר/הכל של מכבי ת”א”.

האנטר שהוחמא מכך הודה לו וסיפר תחילה על תקופת הבידוד: “יש לי עכשיו הרבה זמן בבית, עם האישה והילדה. האמת שאני מתאמן פעם אחד בלבד ביום בבית. נתנו לי תכנית אימונים של ארבעה ימים ואמרתי לעצמי ‘אני הולך לנוח הרבה’, עוד הספקתי ללכת למכון כושר להרים משקולות, זה הרגיש נהדר ואני שומר מאוד על ההיגיינה ונזהר”.

אדום עולה: ניצחון לירושלים על מכבי

העונה הראשונה עם מכבי ת”א: “אני חושב שהיא הייתה נהדרת, אני חושב שהיו ציפיות נמוכות מדי ממכבי העונה. הסטנדרט שלי היה להגיע לפלייאוף כל הזמן ובכל זאת הרגשתי שזו קבוצה מיוחדת. הרגשתי שיש הזדמנות גדולה להתחיל מחדש עם חבורה של שחקנים שרובם לא שיחקו עדיין ביורוליג. היו לנו רגעים קסומים, שיחקנו כדורסל מצוין והתרגלנו אחד לשני מהר מאוד”.

על יאניס ספרופולוס: “צוות האימון היה נהדר, כבר עברתי בעבר עם ספורופולוס והעובדה שהוא היה לצידי והוא מכיר אותי ומבין אותי כשחקן, זה היה פשוט נהדר, הייתה לנו ריצה מעולה, אבל לא ידענו מה מחכה לנו, אבל אני מקווה שיפתרו את זה מהר. אם לא, אז זה משהו שלא יסתדר, יש מה לחשוש מהעונה הבאה, לפחות זה נותן לנו קצת זמן בבית עם המשפחה, לתת גם לגוף זמן להחלים”.

סלוקאס מול היינס (EUROLEAGUE) (מערכת ONE)סלוקאס מול היינס (EUROLEAGUE) (מערכת ONE)

היינס החמיא “אתם הקבוצה שהכי נהניתי לראות העונה, בטח במשחקי הבית, וההפסקה הזו קרתה רגע לפני המשחק בינינו שהוא מאבק לקראת הפלייאוף”, והאנטר השיב: “אני מאוד מעריך את זה וכן, יש לנו אוהדים מדהימים. הם נותנים לנו הרבה אנרגיה והרימו אותנו כל הזמן כשהיינו בפיגור. אף אחד במכבי לא רוצה להפסיד וזו הרגשה נהדרת. כל שחקן אצלנו נתן הכל, בכל פוזשן, גם אם ניצחנו או הפסדנו אף אחד לא ויתר והרים ידיים. אגב גם אני שמחתי לראות משחקים של צסק”א, את החברים והמאמן, יש לי הרבה זכרונות”.

זכרונות ממהלך הקריירה: “אני חושב שהזכייה ביורוליג הייתה הרגע הכי גדול, אבל בשנתיים שלי בסיינה הכי נהניתי, זו הייתה קבוצה נהדרת והם פתחו לי את הדלת ליורוליג, נהניתי שם ולא נהייתי לחוץ. גם שהגעתי לכאן הכל רגוע בשבילי, רק ציפו ממני לשחק כמו שאני יודע. הגארד שהכי נהניתי לשחק איתו? לא אשקר ואומר שקשה לי לבחור, אהבתי את כולם, גם לוקה דונצ’יץ’, גם ואסיליס ספנוליס, סקוטי ווילבקין. זה מדהים מה שהגארדים עושים העונה, כמו שיין לארקין, סקוטי ו’פריקין’ טיילר דורסי”.

סקוטי ווילבקין וטיילר דורסי (איציק בלניצקי)סקוטי ווילבקין וטיילר דורסי (איציק בלניצקי)

היריבים שהכי אהב לשחק מולם: “אני חושב שיואניס בורוסיס תמיד הוציא ממני את המיטב. במשחק הראשון בינינו הוא כיסח אותי, כיבדתי את זה וידעתי שאי אפשר לקחת אף שחקן בקלות. מאוד אהבתי לשחק מולו, גם מולך אני אוהב לשחק ואני מכיר את המהלכים שלך, גם גוסטבו איון הוא יריב קשוח. סופוקליס שחורציאניטיס? וואו, אני זוכר אותו, היה היה קשוח מאוד, מאסיבי”.

התכונה שיש לשחקן אחר שהיה רוצה שתהיה לו: “למייק ג’יימס יש שליטה מטורפת, הייתי שמח שתהיה לי כזו. מבחינת החברים שלי לקבוצה הייתי רוצה את הקליעה של סקוטי ווילבקין וטיילר דורסי, את ההמשכיות בקליעה של ג'ייסי קארול מריאל מדריד. לסיום אני רק רוצה לאחל לכל מי שיושב בבית שיהיה בריא, שישמור על עצמו ויישאר איתנו כשהכל יחזור, כי המשחק לא יילך לאף מקום. תדאגו לסובבים שלכם ושמרו על ההנחיות”.