בצל ביטול המשחק מול הפועל באר שבע והפציעה של עומרי כספי, המריאה מכבי תל אביב לספרד שם תשחק הערב (חמישי, 22:00) מול באסקוניה, המדורגת במקום העשירי בטבלת היורוליג. הקבוצה המריאה במטוס פרטי ששכרה בתוספת של 120 אוהדים שיתלוו אליה, כשבמהלך הטיסה מחולקים אביזרים לאוהדים, שיערכו מפגש עם שמעון מזרחי במלון בו תלון הקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: מנסים להתפקס בעבודה שלנו

הצהובים יקוו להשיג ניצחון ראשון מזה שש שנים על אדמת ספרד ולהמשיך את המומנטום האדיר שהם נמצאים  בו, כאשר ניצחו בחמשת משחקי היורוליג האחרונים ונמצאים במקום הרביעי במאזן מרשים של 2:5. החבורה בצהוב תנסה לעשות זאת ללא עומרי כספי הפצוע שלא הצטרף להמראה, אבל עם סנדי כהן שנרשם במקומו.

שמעון מזרחי (שחר גרוס)שמעון מזרחי (שחר גרוס)

מאמן הקבוצה יאניס ספרופולוס התייחס למצב הביטחוני הרגיש ולתחושות השחקנים הזרים: ״אנחנו מנסים להתפקס בעבודה שלנו, חלק ממשפחות השחקנים הזרים נמצאות בישראל וחלקן לא. אנחנו מנסים לפקס אותם אך ורק על העבודה במגרש”.

סנדי כהן ונייט וולטרס (שחר גרוס)סנדי כהן ונייט וולטרס (שחר גרוס)

“יש לנו צוות מעולה שדואג להרגיע את כל השחקנים ולהסביר להם את הסיטואציה הבעייתית, לא חושב שתהיה בעיה כל שהיא. ההיעדרות של עומרי כספי? הוא הרגיש כאבים ברגלו והוא לא כשיר לשחק לכן לא יהיה איתנו, אנחנו צריכים לשחק יחד כדי להתגבר על החיסרון שלו״.

יובל זוסמן (שחר גרוס)יובל זוסמן (שחר גרוס)

האיכויות של באסקוניה ושל קבוצתו בכדורים החוזרים: ״אנחנו גם שתי קבוצות ההגנה הטובות בליגה, אני חושב שזו קבוצה שמשחקת באותה פילוסופיה שלנו, ננסה להיצמד לתוכניות שלנו. היו להם בסך הכל שני משחקי בית העונה מתוך שבעה, שבהם ניצחו בקלות”.

טאריק בלאק (שחר גרוס)טאריק בלאק (שחר גרוס)

“נצטרך לבוא מרוכזים כמו שבאנו עד עכשיו לכל המשחקים. אנחנו לא חושבים על הניצחונות הקודמים אלה מתרכזים רק במשחק הבא, זה לא משנה אם ניצחנו או הפסדנו אנחנו צריכים לעשות משחק טוב תמיד וכך יקרה הפעם. הגרלת הגביע? כל משחק הוא בזמנו כרגע אנחנו מתרכזים רק בבאסקוניה”.