מכבי ראשון לציון תתארח אצל מונאקו הערב (רביעי) ב-19:45 בצרפת בתקווה לשמור על סיכוי ההעפלה לשלב הבא ביורוקאפ, אך הקלפים לא בדיוק לטובתם לאור פציעתו של דריל מונרו. הכתומים אמנם החתימו את ג’יימס קלי כמחליף זמני, אך השחקן עדיין לא הגיע לישראל, בעוד הקבוצה כבר נמצאת בצרפת. 

מונאקו ערכה מקצה שיפורים מאז המפגש הקודם בין הקבוצות כאשר החתימה את נוריס קול, אקס מכבי תל אביב ומי שזכה בשתי אליפויות NBA במדי מיאמי היט. לראשל”צ צפוי כאב ראש לא קטן בגזרת הקו הקדמי כאשר לא מעט יהיה מוטל על כתפיו של ג׳ונתן וויליאמס.

נוריס קול במדי מכבי תל אביב (נעם מורנו)נוריס קול במדי מכבי תל אביב (נעם מורנו)

מאמן הקבוצה גיא גודס אמר לקראת המשחק: “אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה וקשוחה, קבוצה שמולה השגנו את הניצחון היחיד שלנו העונה במשחק בית. המשחק הזה יהיה שונה כי אנחנו מאוד קצרים בכל מה שקשור לגבוהים שלנו לאחר הפציעה של מונרו, אבל אנחנו ננסה לעשות את הכי טוב שלנו כמו תמיד״. 

גיא גודס (איציק בלניצקי)גיא גודס (איציק בלניצקי)

מבחינתם של הכתומים ניצחון והמסע לעבר השלב הבא נמשך, בעוד במקרה של הפסד אפשר להתחיל להתרכז רק בליגה המקומית. הכתומים יצטרכו להילחם מן הפתיחה ולא לאבד ריכוז לרגע כפי שאומר נועם דוברת: “אנחנו משחקים נגד קבוצה מאוד טובה וחזקה, אנחנו נצטרך להיות מרוכזים במשך 40 דקות כדי לצאת עם הניצחון, זה לא הולך להיות קל, אבל נבוא להילחם״.

נועם דוברת (איציק בלניצקי)נועם דוברת (איציק בלניצקי)