נבחרת הנערים של ישראל תתחיל היום (שישי) את דרכה באליפות אירופה עד גיל 17, כאשר כבר במשחק הפתיחה תפגוש את המארחת, נבחרת אנגליה, במסגרת בית א’. הנבחרת תשחק באצטדיון בצ'סטרפילד, אשר מונה 10,500 מקומות, כאשר רוב הכרטיסים כבר נמכרו במכירה מוקדמת והמגרש צפוי להיות מלא. אגב, עוד בבית נמצאות איטליה ושווייץ.

אתמול קיימה הנבחרת אימון במגרש האימונים “מייקל אואן” והבוקר קיימה אימון עוררות באולם כדורגל, כאשר בהמשך תקיים את האימון המסכם. מאמן הנבחרת גדי ברומר ומאמן האנגלים סטיב קופר השתתפו במסיבת עיתונאים לקראת ההתמודדות.

סטיב קופר (ההתאחדות לכדורגל) סטיב קופר (ההתאחדות לכדורגל)

“המטרות הן לחוות את האליפות הזו ולנסות להתקדם ולהשתפר”, אמר ברומר. “אנחנו עובדים עם השחקנים על עבודת הצוות בינהים, שילמדו להגן ולחפות אחד על השני, במגרש ומחוצה לו - זו המטרה העיקרית. הסגל שלנו כבר נמצא ביחד יותר משנה וחצי ולא היו לנו שינויים משמעותיים בו בכל התקופה, הם חבר’ה מאוד מגובשים וחברים טובים. נקווה שהאחדות הזו תביא אותנו גם להצלחה בטורניר”

מאמן נבחרת הנערים של אנגליה סטיב קופר אמר: “זו ההתנסות הראשונה של הבחורים בטורניר גדול. המגרש בצ'סטרפילד צפוי להיות מלא ואנחנו מאוד מתרגשים ומודים על התמיכה. יש לנו משחק מול נבחרת ישראל שהיא קבוצה מאוד טובה. אני יכול להבין כיצד הם העפילו לאליפות אירופה בצורה משכנעת, למרות יריבות טובות שהתמודדו מולה. לא קל להעפיל לטורנירים האלו ושמגיעים לכאן  - הרמה גבוהה מאוד. ישראל תהיה יריבה קשוחה מאוד”.