נבחרת ישראל הצעירה עד גיל 21 תפגוש הערב (שלישי) באצטדיון רמת גן את נבחרת קוסובו, במשחק שינעל את שלב מוקדמות יורו 2019. החבורה של מרקו בלבול רוצה לסיים את הקמפיין הנוכחי בצורה מכובדת, אחרי שניצחו בחמישי האחרון 1:3 את נבחרת אירלנד.

למרות הניצחון המרשים על האירים, הנבחרת כבר איבדה סיכוי להעפיל לשלב הפלייאוף והמשחק הערב מול קוסובו יהיה לפרוטוקול בלבד. בלבול ככל הנראה יפתח עם הרכב דומה לזה שפתח מול אירלנד, כאשר את שון וייסמן המוצהב יחליף קייס גאנם, חלוצה של הפועל רעננה, ובשער יפתח חביב אוחיון ממכבי תל אביב, שיערוך הופעת בכורה בנבחרת הצעירה במקומו של אסף צור.

שון וייסמן (אחמד מוררה)שון וייסמן (אחמד מוררה)

האורחים מנגד מגיעים מהמקום הרביעי בטבלה, כשהם עם 12 נקודות ורק נס יביא אותם לשלב הפלייאוף. ניצחון על ישראל, ובו בזמן הפסד של גרמניה החזקה לאירלנד והפסד של נורבגיה לאזרבייג’ן החלשה, יביא במפתיע את קוסובו למקום השני. אך כמובן שמדובר ביותר מידי צירופי מקרים עבור הקוסוברים.

במפגש הקודם בין הנבחרות, בנובמבר 2017, הביסה ישראל את קוסובו 0:4 בחוץ משערים של עידן נחמיאס, שון וייסמן, אור דסה ויהונתן כהן.

הרכב ישראל: חביב אוחיון, רז מאיר, עמית ביטון, עידן נחמיאס, ירדן כהן, נטע לביא, אור דסה, גבי קניקובסקי, מוטי ברשצקי, יונתן כהן וקייס גאנם.