נבחרת ישראל עד גיל 21 רשמה הערב (חמישי) ניצחון 1:3 על מקבילתה מאירלנד במסגרת המחזור ה-9 של בית 5 במוקדמות יורו 2019, שאולי הוכיח את הפוטנציאל הטמון בה, אך יחד עם זאת רק הגדיל את תחושת הפספוס בשל העובדה ששחקניו של מרקו בלבול כבר איבדו סיכוי להעפיל לשלב הבא.

"החצי הראשון היה החצי הטוב ביותר שלנו בקמפיין. הגענו להמון מצבים, היינו איכותיים ושלטנו במשחק ללא עוררין נגד נבחרת חזקה מאוד”, אמר בלבול בסיום והוסיף: “מגיע לבחורים שאפו ענק. בחצי השני קצת התעייפנו, אבל אני שמח, הניצחון הזה הגיע לנו. חיכינו לאירים בחצי המגרש, חטפנו כדורים ועשינו מעברים טובים. המשחק היה קצבי, ועמדנו מצוין מבחינה פיזית. אם ננצח את קוסובו אנחנו יכולים בסיטואציה מסוימת עוד לסיים במקום השני”.

שחקני נבחרת ישראל חוגגים עם קניקובסקי (אחמד מוררה)שחקני נבחרת ישראל חוגגים עם קניקובסקי (אחמד מוררה)

ומה בנוגע לעתיד? המאמן נשמע אופטימי: “תמיד יש מה לקחת הלאה. הדבר הכי משמח הוא שהעלינו כמה שחקנים לנבחרת הבוגרת ועשינו את זה בצורה מצוינת. זו המטרה של הנבחרת".

המגן ירדן כהן, שרשם משחק טוב ואף בישל הוסיף: "הצוות המקצועי הכין אותנו טוב למשחק, צפינו בווידאו של האירים ובאנו מוכנים. באירלנד הפסדנו 4:0 ורצינו להביא נקמה מתוקה והצלחנו. אני חושב ששיחקנו ממש טוב. לפי התוצאה, הדרך שלנו עבדה מול נבחרת טובה ואגרסיבית. כיף לי לייצג את הנבחרת ואני שמח ששיחקתי טוב, אני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי בקבוצה שלי ושאקבל יותר הזדמנויות ודקות משחק".

ירדן כהן במרדף אחרי הכדור (אחמד מוררה)ירדן כהן במרדף אחרי הכדור (אחמד מוררה)