לאחר ההפסד 3:0 לגרמניה החזקה בחוץ, נבחרת ישראל הצעירה ספגה הערב (שלישי) תבוסה 3:1 נוספת, הפעם לנבחרת נורבגיה באצטדיון רמת גן. בשל ההפסד, סיכוייה של הנבחרת להשתחל לפלייאוף העלייה לאליפות אירופה עד גיל 21 הפכו לקלושים עוד יותר. 

בעוד החבורה בכחול לבן נותרה במקום החמישי והלפני אחרון בבית עם 7 נקודות בלבד משבעה משחקים, הנורבגים עלו למקום השני בטבלת בית 5 במוקדמות היורו עד גיל 21 וימשיכו להתמודד על המקום השני והכרטיס למשחקי הפלייאוף.

בלבול: היו חסרים לנו כמה שחקנים

השליטה של הסקנדינבים הייתה ברורה כבר מהפתיחה כאשר לאחר ארבע דקות בלבד רונאר אספיורד ניצל מסירת רוחב נהדרת של דניס טורסט יונסן והכניע את עומרי גלזר. בדקה השביעית יצחק אספה הכשיל את יונסן בתוך הרחבה וגרם לפנדל, אותו ניצל אספיורד על מנת להכפיל את התוצאה ולהשלים צמד.

מרקו בלבול (שחר גרוס)מרקו בלבול (שחר גרוס)

בדקה ה-17 גלזר הצליח להדוף פנדל נוסף של אספיורד, אך בדקה ה-31 יונסן סיפק בישול שני במשחק, כשמצא הפעם את ג’וליאן ריירסון, שכבש את השלישי. לאחר כניסתו של מנור סולומון במחצית, הכחולים-לבנים נראו טוב יותר במחצית השנייה והצליחו לצמק משער עצמי של אנדראס אנקה-אולסן בדקה ה-55.

ניר לוין (שחר גרוס)ניר לוין (שחר גרוס)

מחצית ראשונה

השופט הליטאי מנפרדאס לוקיאנקוקאס הוציא את ההתמודדות באצטדיון רמת גן לדרכה.

שחקני נבחרת ישראל (שחר גרוס)שחקני נבחרת ישראל (שחר גרוס)

דקה 4, נורבגיה עלתה ליתרון 0:1: כדור רוחב נהדר של דניס טורסט יונסן מצד שמאל מצא את רונאר אספיורד, שממרחק שבעה מטרים בעט לפינה הימנית התחתונה של עומרי גלזר.

שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)
שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)

דקה 7, נורבגיה עלתה ליתרון 0:2: מבשל השער הראשון, דניס טורסט יונסן הוכשל בתוך הרחבה על ידי יצחק אספה וסחט פנדל. את בעיטת העונשין מ-11 מטרים ניצל רונאר אספיורד, שבעט בעוצמה למרכז השער והשלים צמד. 

רונאר אספיורד מכניע את עומרי גלזר (שחר גרוס)רונאר אספיורד מכניע את עומרי גלזר (שחר גרוס)
שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)
שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים עם אספיורד (שחר גרוס)

דקה 17, נורבגיה החמיצה בעיטת עונשין מ-11 מטרים: רז מאיר ביצע עבירה בתוך הרחבה על הנריק ביורדאל וגרם לפנדל נוסף. רונאר אספיורד ניסה להשלים שלושער, אך בעט חלש מדי מהנקודה הלבנה לפינה הימנית ועומרי גלזר הצליח להדוף.

דקה 31, נורבגיה עלתה ליתרון 0:3: דניס טורסט יונסן פרץ באגף השמאלי והעביר כדור רוחב נהדר לג’וליאן ריירסון, שממרחק תשעה מטרים בעט לפינה הימנית של עומרי גלזר, שלא הצליח להושיע.

שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים (שחר גרוס)שחקני נבחרת נורבגיה חוגגים (שחר גרוס)

מחצית שנייה

דקה 52: ריירסון הרים כדור חד מצד שמאל ומצא את ראשו של ביורדאל, שממרחק חמישה מטרים נגח גבוה מעל לשערו של גלזר.

מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)

דקה 55, נבחרת ישראל צימקה ל-3:1: מנור סולומון המחליף פרץ בצד ימין של הרחבה והעביר כדור רוחב חד, שפגע ברגלו של אנדראס אנקה-אולסן, עלה למשקוף הפנימי והכניע את סונדרה רוסבאך.

שון ויסמן לאחר השער המצמק (שחר גרוס)שון ויסמן לאחר השער המצמק (שחר גרוס)

דקה 72: רז מאיר העביר כדור רוחב נהדר מצד ימין ומצא את מנור סולומון, שגלש ובעט ממרחק חמישה מטרים, אך לא הצליח לדייק והכדור עלה גבוה מעל למסגרת.

מנור סולומון (שחר גרוס)מנור סולומון (שחר גרוס)

דקה 94: מוחמד עוואד מצא את מנור סולומון, שהשתחרר בצורה נהדרת בתוך הרחבה ובעט ממרחק עשרה מטרים לקורה השמאלית של רוסבאך.

ישראל: עומרי גלזר, יצחק אספה (ירדן כהן, 46), עידן נחמיאס, עמית ביטון, רז מאיר, נטע לביא (מנור סולומון, 46), דן גלזר, מקסים פלקושצ’נקו, מתן חוזז (מוחמד עוואד, 74), גבי קניקובסקי ושון וייסמן.

נורבגיה: סונדרה רוסבאך, דניס טורסט יונסן, ג’וליאן ריירסון, אנדראס אנקה-אולסן, אולריק יונסן, בירק ריסה, מורטן קונראדסן (איבן נסברג, 85), וביורן הוף, מורטן טורסבי, רונאר אספיורד (ביורן אוטביק, 65) והנריק ביורדאל (פרדריק פאלסן קנודסן, 89).