הנבחרת הצעירה של ישראל תשחק הערב (חמישי) ב-20:00 במוקדמות היורו בגרמניה מול הנבחרת המקומית שנחשבת לאחת הנבחרות החזקות בעולם. במשחק הראשון בין הנבחרות שנערך בנובמבר בישראל, הנבחרת הגרמנית ניצחה 2:5, כאשר הנבחרת של מרקו בלבול תצטרך להיות במיטבה כדי לחזור ארצה עם תוצאה טובה.

בחמשת משחקיהם עד כה בטורניר המוקדמות, כבשו הגרמנים 20 שערים. המנשאפט נחשבת לנבחרת שתוקפת הרבה, נבחרת מהירה, אגרסיבית ובעלת שחקנים בעלי יכולת אינדיבידואלית גבוהה מאוד.

מרקו בלבול (שחר גרוס)מרקו בלבול (שחר גרוס)

הבעיה הכי גדולה מבחינת הנבחרת הצעירה הוא משחק ההגנה, כאשר הבלם עמית ביטון לא שיחק כבר תקופה ארוכה בליגה, כמו גם השוער עומרי גלזר שהודח משער מכבי חיפה ויצטרך להיות בשיאו ולהראות שחזר לו הביטחון.  למרות זאת, השניים  יפתחו בעורף ביחד עם יצחק אספה, פז בן ארי,עידן נחמיאס ורז מאיר במערך שיכלול שלישיית בלמים. 

עומרי גלזר (עמרי שטיין)עומרי גלזר (עמרי שטיין)

דן גלזר דרך שלא בכוונה על כף רגלו של מנור סולומון, אך קשר מכבי פתח תקווה יפתח גם הוא, כשסקאוטים רבים אמורים לבוא ולעקוב אחריו. גלזר עצמו ישתף פעולה עם סולומון בקישור, כמו גם מקסים פלקושצ’נקו, גבי קניקובסקי. שון וייסמן יעלה לבד בחוד

מנור סולומון (עמרי שטיין)מנור סולומון (עמרי שטיין)

לקראת ההתמודדות בלבול אמר לשחקניו, כי לנבחרת הגרמנית יש שחקנים שמשחקים בבונדסליגה ושמדובר בנבחרת מאוד מאורגנת וממושמעת, אך החדיר בשחקניו אמונה כשאמר: "אך בכל מגרש אנחנו באים במטרה לשחק כדורגל חיובי".

הרכב נבחרת ישראל: עומרי גלזר, רז מאיר, עידן נחמיאס, פז בן ארי, עמית ביטון, יצחק אספה, דן גלזר, גבי קניקובסקי, מקסים פלקושצ’נקו, מנור סולומון ושון וייסמן.