נבחרת ישראל הצעירה לא הציגה משחק גדול, אך עשתה את שלה הערב (שלישי) עם 1:3 ביתי על איי פארו במסגרת בית 6 במוקדמות היורו עד 21, הודות לצמד של תאי בריבו ואחד של יונס מלדה. החבורה של ניר לוין שמרה על מאזן מושלם לאחר צמד משחקים וזאת חודש לפני המשחקים החשובים מול מונטנגרו וספרד.

מאמן הנבחרת לוין דיבר לאחר המשחק ומודע ליכולת שטעונה שיפור: “השער שספגנו מוריד מהשקט הנפשי שיש לשחקנים, אני שמח שידענו להרים את צורת המשחק שלנו ולעשות את השלישי ואז היינו הרבה יותר רגועים, אבל אין ספק שזה לא משחק שאנחנו יודעים, יכולים וצריכים להציג. היריבה לא מספיק חזקה אבל חשוב משחקים כאלה לנצח, כבר ראיתי משחקים שאיבדו בהם את 3 הנקודות, אנחנו שואפים וצריכים להיראות טוב יותר”.

אבו פאני, יהב גורפינקל ותומר יוספי חוגגים בסיום (חגי מיכאלי)אבו פאני, יהב גורפינקל ותומר יוספי חוגגים בסיום (חגי מיכאלי)

המשחקים בחודש הבא נגד מונטנגרו וספרד והמטרות בהמשך: “זה לא רציני אחרי שני משחקים לדבר על מיקום בבית, המטרה שלנו היא להשתפר, בנובמבר המשחקים יהיו הרבה יותר משמעותיים, סביר להניח שאחרי שני המשחקים בחודש הבא נדע  לאן פנינו מועדות, אנחנו מסתכלים גם על התוצאות האחרות בבית. בכל מקרה כדי להתמודד מול היריבות הללו אנחנו נצטרך להיראות הרבה יותר טוב מהיום”.

עופרי ארד, קפטן הנבחרת הצעירה, הוסיף: “לא הצגנו את היכולת שרצינו אבל משחקים כאלה הרבה קבוצות לפעמים מאבדות, אני שמח שהוכחנו אופי וניצחנו את המשחק, למרות שאנחנו צריכים לשפר המון המון דברים”.

עופרי ארד מנסה לשמור על הכדור (חגי מיכאלי)עופרי ארד מנסה לשמור על הכדור (חגי מיכאלי)

המשחקים בחודש הבא: “כל משחק לגופו, מקווה שנעבור את מונטנגרו ואחרי מונטנגרו נגיע מול ספרד שזה סיפור אחר”. הגעת הסקאוטים שצפו בו: “לא שמעתי על זה כלום ולא אמרו לי כלום, אני מציג את היכולת הכי טובה שלי, אם יהיה משהו בעתיד אני אשמח וכרגע אני מרוכז בנבחרת וביום שבת, מכבי חיפה נגד בני יהודה אני מקווה שננצח בשבת”.

סקאוט של פיורנטינה עקב אחר אילון אלמוג במושבה

מי שזכה למעקב מהציע הוא קשרה של מכבי תל אביב, אילון אלמוג, אשר מעורר עניין ברחבי אירופה ולא בפעם הראשונה. כזכור, בחודש שעבר סקאוט של מילאן עקב אחר הקיצוני בגמר גביע הטוטו מול בית”ר ירושלים. אלמוג הציג יכולת טובה במשחק הנבחרת הערב במשך 79 דקות עד שהוחלף, ואף היה שותף לשער הראשון של תאי בריבו שהגיע אחרי מהלך נאה שלו.

אילון אלמוג (חגי מיכאלי)אילון אלמוג (חגי מיכאלי)