בזמן שהוא מתווכח עם המנהל המקצועי של ההתאחדות לכדורגל וילי רוטנשטיינר על הקיצוץ, ובהתאחדות לכדורגל מזהירים מקטסטרופה כלכלית, יו"ר ההתאחדות, אורן חסון, הזמין לאחרונה מליסינג תפעולי, מכונית וולוו חדשה X60. נציין כי חסון עובד בהתנדבות ועל פי התקנון מגיעה לו מכונית מההתאחדות.

בזמן שיש כמיליון מובטלים במשק, מאמני הנבחרות הוצאו לחל"ת, עובדי התאחדות הפחיתו משכרם החודש, היה מצופה מיו"ר ההתאחדות לשמש דוגמה אישית ולקחת רכב פחות נוצץ ויוקרתי. חסון ששימש בעבר כמנכ"ל יפנאוטו, וסמנכ"ל חברת סמל"ת ככה שהוא מבין ברכבים מעולה ולא הייתה לו בעיה לבחור רכב מדרגה יותר נמוכה, שלא ינקר את העיניים בתקופה כזו, וגם ישמש אותו היטב כיו"ר ההתאחדות לכדורגל.  

וולוו XC60 (האתר של וולוו)וולוו XC60 (האתר של וולוו)

בהתאחדות לכדורגל מצפים שמשרד האוצר יפצה אותם כספית בגלל הקורונה, ומה חסון יגיד כעת לפקידי האוצר? בעבר יושבי ראש ההתאחדות נסעו על מכונית וולוו, אך כיום בעידן הקורונה אנחנו בתקופה אחרת, בעידן שצריך להראות שמתנהלים אחרת. מה יגיד חסון כעת לרוטנשטיינר?

קצת על הרכב החדש של יו”ר ההתאחדות,  בוולוו מתארים את XC60 כרכב שמשלב באופן מושלם ביצועים ספורטיביים חזקים וחיסכון בדלק. לרכב מנועים שיכולים להניע את המכונית עצמאית עד למהירות של 125 קמ”ש. בגרסת T8 יש הספק מרבי של 390 כוח סוס, ותצרוכת דלק 2.6 ליטר ל-100 ק”מ.  

אורן חסון (רדאד ג'בארה)אורן חסון (רדאד ג'בארה)

לרכב יש עיצוב סקנדינבי מודרני עם פרופורציות מעולות והוא בעל נוחות כביש אדירה. תא הנוסעים שלו מאובזר ומפואר, המושבים נוחים במיוחד ובעלי אפשרות כיוונון נרחבות, כשהכיסא עצמו הוא בעל מבנה אורתופדי. הרכב כולל מסך תצוגה אנכי קל במיוחד לתפעול עם רזולוציה גבוהה, תאורה יוקרתית בנסיעה בלילה ואפילו קירור מושבים. אם חסון יגיע לפגישה עם משרד האוצר עם וולוו, לפחות שיוריד את הניילונים.

תגובת ההתאחדות לכדורגל: ״אורן חסון, יו״ר ההתאחדות לכדורגל, ממלא את תפקידו בהתנדבות מלאה, ללא שכר, וזכאי לרכב בליסינג בקטגוריה שנקבעה ואושרה על ידי ההתאחדות. היו״ר בחר רכב שההחזר החודשי של ההתאחדות עבורו נמוך יותר מזה שהיה לחלק מאלה שקדמו לו בתפקיד, גם הם בהתנדבות”. 

“עד כה, 8 חודשים מאז התמנה ליו״ר ההתאחדות, נסע חסון לעשרות פגישות וסיורים ברכבו הפרטי במסגרת התפקיד, מבלי שהגיש אפילו פעם אחת בקשה להחזר כלשהו. אנחנו מתקשים למצוא כל קשר ענייני בין שכירת רכב ליו״ר כדין וכפי שנהוג במשך שנים בהתאחדות לכדורגל לבין הבקשה מבעל תפקיד שעלות שכרו השנתית היא מעל ל-3 מיליון ש”ח והתבקש בצדק גמור לקצץ לטובת המשך עבודתו. למדליפים ולבעלי האינטרסים פתרונים. צר לנו שבמסגרת הניסיונות הנואשים וחסרי האפקטיביות לפגוע במעמדו ובתדמיתו של חסון היו מי שבחרו לרדת לכביש״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בשחקני סכנין חוגגים עם האוהדים