בתום הקיצוץ הרוחבי שעברה הפועל מרמורק בתקופה האחרונה והסערה הגדולה סביב התפטרותו של ניב סידי בעקבות העזבתו של עוזרי אביחי צברי, הערב (שני) מי שקיבל את המפתחות במקומם הוא אסי דומב שחזר רשמית לקדנציה שנייה אחרי שאימן את הקבוצה כבר בעונה שעברה.

הספונסר הראשי של הפועל מרמורק ומי שמנהל בפועל את מוליכת ליגה א’ דרום, מוטי אברג’יל, אמר ל-ONE על ההחתמה: "ללא ספק מדובר במאמן ראוי עם ניסיון שהצליח כאן בשנה שעברה. אני כן חושב שהוא יכול להעלות את הקבוצה ליגה, חד משמעית הוא בא עם ציפיות. הוא היה מועמד ראוי לגמרי, הוא שייך לרמות הגבוהות. מאוד אוהבים אותו בקהל ובהנהלה וכולם שמחים על ההחתמה”. 

אסי דומב אמר לאחר החתימה: "שמח לחזור, עבורי זאת משימה שאני חייב להשלים אחרי הירידה בעונה שעברה, אני רוצה להעלות את המועדון הזה חזרה לליגה הלאומית, כל תוצאה אחרת תהיה כישלון. מרמורק זה מועדון חם שאני אוהב. בשבילי זאת סגירת מעגל חשובה".

מוטי אברג'יל. שינויים במרמורק (צילום: יוסי סוריק)מוטי אברג'יל. שינויים במרמורק (צילום: יוסי סוריק)

כזכור, בשנה שעברה, עם אסי דומב על הקווים, לאחר שהקבוצה נקלעה למקום האחרון כשהיא שקועה בו ומעטים האנשים שנתנו לה צ’אנס להישאר, המאמן הצליח לחבר איתה רצף ניצחונות לא פחות ממדהים, אך בסופו של דבר זה לא עזר לו להתמודד עם הבעיות הקשות שפקדו את מרמורק. בקיץ המאמן בן ה-45 קיבל את המפתחות על הקווים של בני לוד לאחר שערן קוליק נפצע במחנה האימונים בחו”ל והוזעק להחליפו. כעבור רצף תוצאות מזעזעות דומב ולוד נפרדו לדרכיהם.

אסי דומב ואוהדי הפועל מרמורק (באדיבות הפועל מרמורק)אסי דומב ואוהדי הפועל מרמורק (באדיבות הפועל מרמורק)