לאחר שלושה ניצחונות רצופים בגביע הטוטו, בית”ר ירושלים נעצרה הערב (רביעי) בטדי אחרי 1:1 עם מ.ס אשדוד, אולם בכל זאת השלימה את עלייתה לחצי גמר המפעל עם 10 נקודות בבית 2.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, אמר: “עלינו היה העומס הכי גדול כי היה כל שלושה ימים שיחקנו משחק ואנחנו עדיין בסגל לא מספיק רחב. בסך הכול אנחנו בונים את עצמנו לעונה החדשה. אני מחכה לראות מה נקבל משחקנים מסוימים במבנה הקבוצתי ורואה הרבה סיבות לאופטימיות. הקבוצה טובה, דברים שעבדנו עליהם באים לידי ביטוי. אני אופטימי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוני:בית"ר תהיה קבוצה חזקה מאד השנה

עוד הוסיף מאמן בית”ר: “שיתפנו הרבה חבר’ה צעירים ובשבילם לבוא לטדי זה הוביל לרבע שעה ראשונה של שוק. הם גם עדיין לא רגילים ל-90 דקות והיה קשה מבחינה גופנית. הכנסנו בהמשך את השחקנים המובילים שלנו ונראינו טוב יותר. אם יצאנו בלי פציעות וגם הגענו לחצי הגמר אז אני שמח”.

שחקני בית"ר חוגגים (אורן בן חקון)שחקני בית"ר חוגגים (אורן בן חקון)

לוי המשיך: “כשיוצאים לדרך ארוכה יש המון נקודות שהן חשובות מאוד. אחת מהן היא ההכנה לליגה וההתלכדות הראשונית כקבוצה, את השלב הזה עשינו טוב מאוד כי לפעמים כשמגיעים לקבוצה צריך זמן לחבר, אבל פה זה הלך מהר מאוד. יש משחקים שנדע לנצח בכוח ולנצל מצבים ונצטרך גם מזל, יש הרבה מרכיבים שצריכים להתחבר אך אני בטוח שבית”ר תהיה טובה השנה”.

רוני לוי (אורן בן חקון)רוני לוי (אורן בן חקון)

דן איינבינדר סיפר לקראת המפגש מול האקסית הפועל ב”ש: “אנחנו מוכנים. סיימנו רצף של ארבעה משחקים בזמן קצר ואני שמח שהשגנו את המטרה והגענו לחצי, יש אווירה טובה. לא נכון לסכם כרגע את התקופה הקצרה שלנו ביחד אבל אפשר לראות שיש אווירה חיובית ודרך חדשה. עדיין צריכים לעבוד קשה על הרבה מאוד דברים. הניצחונות נותנים ביטחון וכיף בחדר ההלבשה. זה כיף וטוב אבל בסך הכול זו משימה אחת, רוצים להגיע גם לגמר”.

הכישרון בחלק הקדמי: “בסופו של דבר אם נרצה לדבר חזק בליגה נצטרך לקחת את כל הכישרון ולהוסיף אופי, אי אפשר להתבסס רק על כישרון. יש פה יכולת פיזית ומנטלית וגם כישרון וביחד עם הקהל המדהים זה יכול להיות שילוב מנצח. אופטימים לקראת העונה”.

דן איינבינדר בחימום (איציק בלניצקי)דן איינבינדר בחימום (איציק בלניצקי)

מנגד, מאמן מ.ס אשדוד, רוני אוואט, סיפר: “כל משחק מתפתח בצורה אחרת, עשינו שינויים ואנחנו בתקופת הכנה. גם נגד נס ציונה היינו טובים יותר ודומיננטיים. הפקנו לקחים והפעם הקבוצה נראתה טוב יותר ורעננה יותר. שיחקנו כדורגל טוב, אני מרוצה ומעודד”.

“חסר לנו רועי גורדנה שהוא הלב שלנו, יעקב בריהון חוזר מפציעה ושחקנים נוספים שחסרים, אך אני סופר מרוצה מהחבר’ה הצעירים שנכנסו ושיחקו מצוין. אני בטוח שאשדוד תהיה טובה יותר ותשחק טוב יותר”.

רוני אוואט (אורן בן חקון)רוני אוואט (אורן בן חקון)

“יש לנו ארבעה זרים חתומים. טימוטי נחת רק לפני יומיים ועשה אימון אחד, עדיין יש חוסר תיאום. מחפשים עוד זר אחד לפחות בעמדה חשובה. יכול להיות שנרצה לצרף ישראלי אחד אבל יש סגל טוב. עשינו המון שינויים, שחקנים עזבו והגיעו. אני חושב שנשתפר במהלך העונה”.