בית״ר ירושלים השלימה את המלאכה אמש (רביעי) בטדי ולמרות 1:1 מול מ.ס אשדוד, העפילה לחצי גמר גביע הטוטו. במועדון לא מזלזלים במפעל שמשמש מבחינת הצוות המקצועי גם כהכנה למשחקי הליגה.

המאמן רוני לוי הסביר: ״בתחילת עונה לגביע הטוטו יש חשיבות, זה גם מפעל שמכבדים אותו וגם הכנה לליגה, בטח לקבוצה חדשה שצריכה להתחבר. אני שמח שהגענו לחצי הגמר, כל הכבוד לשחקנים״. עד למשחק הליגה מול הפועל באר שבע בטדי, ינסו לוי ויוסי בניון להתחזק בעוד שחקן או שניים. לקבוצה הוצעו לא מעט שחקני הגנה ובבית וגן מקווים שיהיו התפתחויות בנושא עד לשבוע הבא. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
רוני:בית"ר תהיה קבוצה חזקה מאד השנה

“יש למה לצפות מאיתנו”, הצהיר רוני לוי והוסיף: ״לפעמים לוקח זמן עד שנכנסים לדרך הנכונה, מהרגע הראשון ראיתי שיש אצלנו דינמיקה טובה מאוד, זו נקודת פתיחה טובה. במסגרת גביע הטוטו עשינו משחקים טובים לפרקים, לי בוודאות נראה שבית״ר תהיה קבוצה טובה העונה. דברים צריכים להתחבר וגם קצת מזל, אבל אין לי ספק שבית״ר תהיה קבוצה חזקה מאוד”. 

הציפיות מהעונה הקרובה: ״אומרים שאנחנו לא מדברים על ציפיות, אבל הנה אני אומר שבית״ר תהיה קבוצה חזקה, כדי להשיג דברים צריך לראות את השטח. בית״ר תמצא את המסלול שלה ותהיה טובה. חסר לנו מגן שמאלי, צריכים עוד בלם, כמאמנים אנחנו רוצים עוד שחקנים ועוד אופציות. מושיקו (חוגג, ג.ב.ז) השקיע המון כסף והביא שחקנים איכותיים, אני לא מתלונן, כמאמן תמיד אתה רוצה עוד, עם זאת אני בטוח שבית״ר תהיה חזקה השנה״. 

רוני לוי (אורן בן חקון)רוני לוי (אורן בן חקון)

בבית״ר מקווים שטל בן חיים יהיה כשיר למשחק הליגה מול באר שבע. על מנת שזה יקרה, הבלם יצטרך לחזור להתאמן כבר בשבוע הבא, אחרת הסיכויים שיהיה כשיר למחזור הפתיחה ירדו. ״אנחנו מאוד מקווים שטל יחזור להתאמן ויהיה כשיר למשחק מול ב”ש, הוא שחקן חשוב מאוד לקו ההגנה ונקווה שיצליח כמה שיוצר מהר לחזור להתאמן״, אמרו בבית וגן. בן חיים עבר מספר טיפולים וזריקות כחלק מניסיון להתגבר על הפציעה במפשעה. 

בינתיים, מי שמסתדר עם קו הגנה שמתחלף בכל משחק הוא השוער איתמר ניצן, שסיפר על התחושות אחרי ההעפלה לחצי הגמר: ״גביע הטוטו זה תואר לכל דבר והמטרה שלנו היא להגיע לגמר ולהשיג את התואר הזה. זה יכול לתת לנו בוסט גם לליגה״.

איתמר ניצן (אורן בן חקון)איתמר ניצן (אורן בן חקון)

על ארנסטס שטקוס שעזב: ״הדברים אצלי לא השתנו מהרגע שחזרתי לשער בעונה שעברה. אני שמח שאני עוזר לקבוצה, אני מתרכז בעצמי ובתרומה שלי לקבוצה. עברנו ארבעה משחקים ב-10 ימים, ספגנו שני שערים בארבעה משחקים, כך שאנחנו מאוד מרוצים מההגנה ובכלל ממשחק ההגנה הקבוצתי. אנחנו השחקנים לא רוצים לחשוב רחוק יותר מידי, אנחנו באמת שמתייחסים רק למשחק הבא שמחכה לנו, כמה קלישאתי שזה נשמע. לגבי חיזוק להגנה? אלה דברים שקשורים לצוות המקצועי, עד עכשיו אנחנו עושים עבודה טובה, אני יכול לומר שיש לנו סגל יותר טוב משהיה לנו בעונה שעברה״.